Sonbahar 2017 Gelinlik Trendleri

0
277

Sonbahar 2017 Gelinlik Trendleri

3 Boyutlu Dokular :

İnce danteller her zaman bir gelinlikte yer alacaktır kuşkusuz. Ancak bu sezon danteller üzerinde tam olarak bir üç boyutlu etki yaratan çiçek aplikeler, güpür, makrome işlemeler, büyük fırfırlar gelinliklerin en çok öne çıkan unsurları. Bu detaylar çoğu zaman gelinliklere daha romantik bir hava kattığı gibi doğru yerde kullanıldıklarında vücut hatlarını belirginleştiriyorlar.

Hangi gelinlik kesimleri hangi vücuda uygun, gelinlik modelleri arasında fark var mıdır? İşte, düğün sezonu öncesi gelinlik seçiminde karar veremeyenler için vücut şekline uygun—>gelinlik modelleri rehberi esraninportresi.com’da

12 u sonbahar 2017 gelinlik trendleri 2017 gelinlik modelleri_mini

Dansa Çağrı :

Tüm geceyi dans ederek geçirmeyi aklına koymuş gelinler için özel tasarlanmış gelinlikler… Gelinliğiniz sizinle birlikte dans etsin istiyorsanız fırfır, püskül ve kat kat tüyler tam da size göre. Bu gelinlikler ile genç, enerjik hissedeceğiniz gibi çok da eğlenebilirsiniz. Bohem tarzın da harmanlandığı bu modeller ile ekstra bir gelin saç aksesuarı, büyük takılara filan da ihtiyacınız olmayacaktır üstelik.

7 l sonbahar 2017 gelinlik trendleri 2017 gelinlik modelleri_mini

8 l sonbahar 2017 gelinlik trendleri 2017 gelinlik modelleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here