Sonbahar 2017 Gelinlik Trendleri

0
438

Sade zariflik arayanlar için de fırfır, püskül, aplike, çiçekler gibi detayları arayanlar için de sonbahar 2017 gelinlik modelleri içinde gelinlikler var. İşte, klasikleşmiş detayların yanında modern dokunuşların da olduğu sonbahar 2017 gelinlik trendleri

İlkbahar 2017 gelinlik modelleri trendleri, kat kat tüller, büyük dokulu çiçek aplikeler, büyük çan kollar gibi abartılı diyebileceğimiz detaylara sahipti. Sonbahar 2017 gelinlik trendleri ise daha sade, daha kadınsı detaylara dönüş yapıyor diyebiliriz. Bunu gelinlik modellerinde de üstlerinde kullanılan fiyonk, boncuk, tül, dantel, fırfır gibi detaylarda da görmek mümkün.

Klasik detayların yanında modern dokunuşları da sonbahar 2017 gelinlik trendleri içerisinde görmek mümkün tabii ki. Yaz-kış etkisinden kurtulamadığımız açık omuz detaylarının dışında renkli gelinlikler ve pantolon takımlı gelinlikler de görebileceğiz. Burada daha fazla detay vermeden 2017 gelinlik modelleri içerisinde öne çıkan gelinlik trendlerinden tek tek bahsetmeye başlıyorum.

Sonbahar 2017 Gelinlik Trendleri

Genç Dokunuşlar :

Beyaz gelinlikler özünde saflığı, masumiyeti temsil ediyor bildiğiniz gibi. Bu noktadan hareketle tasarımcılar gençliğin masumluğunu gelinliklere taşımaya çalışmışlar aslında. Kullandıkları danteller ile kadınlığı vurgularken, derin dekolteler yerine kullandıkları daha kapalı transparan detaylar, viktoryen tarzı yakalar ile masumiyeti korumaya çalışmışlar. Aplikeler ve çiçekler de yine olmazsa olmazlardan.

Vücuda göre gelinlik modeli seçimi ipuçları, duvak ve gelin ayakkabısının gelinlikle uyumuna dair tüyoları, payetler, pullar, dantel gibi gelinlik detayları ve gelinlik alışverişi yaparken size rehber olacak önemli ipuçları esraninportresi.com olarak hazırladığımız yazımızda–> Gelinlik alışverişi ipuçları

3 g sonbahar 2017 gelinlik trendleri 2017 gelinlik modelleri_mini

Büyük Fiyonklar :

Kişisel olarak ben fiyonkları hemen hiç bir kıyafette sevmiyorum, hele ki burada olduğu gibi kocamansa… Elimde olmadan bir hediye paketi gibi görüyorum. Ancak biliyorum ki özellikle sırtta yer alan fiyonkları çok sevenler var. Sonbahar 2017 gelinlik trendleri içerisinde fiyonklar mümkün olan en büyük boyda tasarlanmış.

Fiyonklardan hoşlanmama rağmen, daha çok bir kuyruğa benzediğinden midir bilmiyorum ama en çok Oscar De La Renta tasarımı olan bu gelinliği beğendim.

2 f sonbahar 2017 gelinlik trendleri 2017 gelinlik modelleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here