Sonbahar 2017 Gelin Makyajı ve Saçı Trendleri

0
261

Sonbahar 2017 Gelin Makyajı ve Saçı Trendleri

3 sonbahar 2017 gelin makyaji ve saci trendleri_mini

3- Pembe Ruj ve Göz Farı :

Pembe rengin makyajda kullanılmasının oldukça zor olduğunu düşünenlerdenim. Çünkü anında basit gösterme etkisine sahip. Ancak 2017 gelin makyaj trendlerinde pembenin ayrı bir önemi var. Göz kapaklarınızda veya dudaklarınızın rengine yakın açık pembe bir ruj kullanmak, düğün için size parlayan, genç bir görünüm kazandıracaktır (elbette doğru şekilde uygulandığında!). Aslında tam da kendi peri masalını yaşayan gelinler için oldukça da tamamlayıcı bir detay..

4- Cat Eyes / Kedi Gözü :

Aslında 2017 gelin makyajı detaylarına baktığınız zaman sadeliğin ön planda olduğunu, sadece tek noktaya vurgu yapıldığını görmek mümkün. İşte bunlardan biri de eyeliner ile oluşturulan dramatik cat eyes yani kedi gözü makyajı. Yüzü derinleştirecek, gözleri vurgulayacak önemli bir makyaj detayı.

5- Rose Gold Göz Farı

Saç rengi olarak uzun zamandır etkisi altında olduğumuz rose gold yani altın-gül tonları etkisini gelin trendlerinde de gösteriyor. Her türlü gelinlik modeli ile uyum sağlayabilecek makyaj tonu aynı zamanda da. Metalik esintili bu renkler güzelliğinizi daha da ön plana çıkaracaktır.

5 sonbahar 2017 gelin makyaji ve saci trendleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here