Sonbahar 2017 Gelin Makyajı ve Saçı Trendleri

0
463

Fırfırlar, aplikeler, tül ve fiyonklar gibi detayların ön plana çıktığı 2017 gelinlik modelleri onları doğru şekilde tamamlayacak gelin makyajı ve gelin saçı modellerini hak ediyor. İşte, sonbahar 2017 gelin makyajı ve saçı trendleri esraninportresi.com’da

Bir süre önce sonbahar 2017 gelinlik trendleri yazısıyla aslında 2017 gelinlik modasına dair ipuçlarını paylaşmıştım. Fırfırlar, aplikeler, tül ve fiyonklar gibi detayların ön plana çıktığı 2017 gelinlik modelleri onları doğru şekilde tamamlayacak gelin makyajı ve gelin saçı modellerini hak ediyor. Sonbahar 2017 gelin makyajı ve saçı trendleri detaylarını okurken herkesin kendine uygun bir şeyler bulabileceğini düşünüyorum. Sade ve zarif gelin makyajı dikkat çekerken, gelin saçı ve gelin saçı aksesuarları daha çarpıcı modeller ile dikkat çekiyor. Farklı stillere sahip kadınlar 2017 gelinlik trendleri ve detaylarından benzersiz saç ve makyaj stillerini bulabilecekler. Uzatmadan detaylandırmaya başlıyoruz.

1 sonbahar 2017 gelin makyaji ve saci trendleri_mini

Sonbahar 2017 Gelin Makyajı ve Saçı Trendleri

1- Çiçek Taçlar :

Her ne kadar sonbahar trendlerinden bahsediyor olsak da çiçek taçlar yarattığım bohem hava sebebiyle 2017 aksesuarları içinde de yine kendine yer bulmuş. Bu çiçek taçların en güzel yanı aslında, elinize alacağınız gelin buketi ile eşleştirebilmeniz. Diğer yandan gelin buketinin çiçeklerinin genel görünüme kattığı görünümü seviyorsanız, buketi elinizden bıraksanız da çiçek tacın varlığı aynı havayı sürdürmeniz de demektir.

Bu yıl çiçek taçlar, yarım saç örgüleri ve dalgalı saçlarla birlikte daha çok kullanılıyor. Ayrıca bir çiçek taç kullanmak yerine bir tutam sevdiğiniz bir çiçeği saçlarınıza iliştirmekle de yetinebilirsiniz.

2- Gelin Makyajına Beyaz Dokunuş :

Gözlerin iç köşelerine biraz beyaz göz farı uygulamak, sizi daha uyanık hale getirecek eski bir makyaj sırrındadır. Bir süre öncesine kadar düşüş eğiliminde olan bu trend 2017 bahar sezonunda gelin makyajı trendi olarak ortaya çıkmıştır. Bu detay, daha genç ve uyanık görünmenizi sağlar.

Gelin olmak, yorucu olabilir. Her şeyi düzene sokmaya çalışmak, özellikle de kendi düğününüzü planlıyorsanız kolay bir iş değil. Bu yorucu süreçte yorgunluğun anlaşılmaması için bu küçük dokunuş mükemmel bir yöntemdir.

2 sonbahar 2017 gelin makyaji ve saci trendleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here