Reem Acra Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri

0
339

2018 gelinlik modelleri tasarımları ortaya çıkmaya başladı. Tasarımların pek çoğunda klasik sade gelinlikler dikkat çekiyor ki buna Reem Acra Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri koleksiyonu da katıldı. İşte, gelin çiçekleri ve saç aksesuarlarıyla da dikkat çeken Sonbahar 2018 Reem Acra Gelinlik Modelleri Koleksiyonu, esraninportresi’nde.

Elie Saab’ın zengin detaylı süslemelerin, Zuhair Murad’ın cazibeli tasarımlarına kadar tanıdığımız Lübnanlı tasarımcıların bir gelini nasıl mutlu edeceklerini iyi bildiklerine eminiz. Buna büyüleyici gelinlik modelleri tasarımlarıyla bilinen Reem Acra’ da katıldı. Bu nedenle en iyi gelinlik tasarımlarının Lübnanlı tasarımcılardan geldiğini ciddi ciddi düşünmeye başladık. 2018 gelinlik modelleri tasarımları ortaya çıktıkça heyecanımız da artmaya başladı. Pek çok tasarımda klasik güzellikleri görmek mümkün dü ki buna Reem Acra’da Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri koleksiyonu ile katıldı.

Şimdiye kadar gördüğümüz gelinlik modası koleksiyonlarını değerlendirirsek, önümüzdeki sonbahar gelinlerimiz klasik tasarımlara yönelecekler. Genç kadınlar, güzellik görünmenin yanında rahatlıklarından da ödün vermeyi pek istemiyorlar. Prenses gelinlik modeli benzeri tasarımların da en rahat modeller olduğunu söylemek elbette mümkün değil. Bu nedenle de 2018 sonbaharında gelinler gelinliklerini daha sade ve klasik tutmaya bakacaklar diyoruz.

Reem Acra Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri

Reem Acra’nın tasarımlarının bir kısmında neredeyse hiçbir süsleme olmadığını söylemek mümkün. Tasarımcı, daha çok kadın silüetleri üzerinde yoğunlaşmış. Alt kısmında hacim bulunan ve vücut çizgisini takip eden gelinlik modellerini tercih etmiş. Gelinlik tasarımlarında bu kadar sadeliği tercih eden Reem Acra, göz alıcı çiçekli taçlar ve saç aksesuarlarıyla gelinin cazibesini arttırmayı başarmış. Tasarımcı, taze kır çiçeklerini tüller ile kaplayarak bir bütün oluşturmuş ve tüm görünümü tam bir peri masalına benzetmiş.

Reem Acra, tasarımlarının tamamı elbette sadelik içermiyor ve büyüleyici işlemeleri de barındırıyor. Aşırı ayrıntılar koymak yerine, tasarımcı gelinliklerin belirli bölümlerine odaklanmış. Üst bölgelerde güzel çiçek süslemelerini görmek mümkün. Süslemelerden bazıları daha düşük yoğunlukta kenarlara doğru devam ediyor.

Süslemelerin yanı sıra, Reem Acra tül ile oynuyor. Çoğu gelin, tül içerek elbiseleri sevdiğinden bu gelinlik tasarımları kesinlikle en çok satanlar arasına girebilir.

Tüm Reem Acra Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonunda zahmetsiz ama zarif bir görünüm vardı. Tasarımcı bunu “saf” duygu olarak nitelendirdi.

Reem Acra 2018 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu klasik eserler üzerine kurulmuş olsa da modern gelinler için tasarlanmıştır. Kendini klasik, beyaz ve romantik bir elbisenin içerisinde hayal eder ve başka hiçbir şeye ihtiyaç duymaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here