Monique Lhuillier Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu

Tasarımcı Monique Lhuillier 2018 gelinleri için prenses gelinlik modellerinden ziyade daha vücut hatlarını takip eden dar gelinlik modelleri yanı sıra gelinlere, aynı kıyafeti farklı şekillerde giyme şansını vermek için modifiye edilebilir gelinlikler hazırlamış. Pelerinler, çıkarılabilir kol ve kuyruk gibi detayların öne çıktığı Monique Lhuillier Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu esraninportresi'nde.

0
419

Tasarımcı Monique Lhuillier 2018 gelinleri için prenses gelinlik modellerinden ziyade daha vücut hatlarını takip eden dar gelinlik modelleri yanı sıra gelinlere, aynı kıyafeti farklı şekillerde giyme şansını vermek için modifiye edilebilir gelinlikler hazırlamış. Pelerinler, çıkarılabilir kol ve kuyruk gibi detayların öne çıktığı Monique Lhuillier Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu esraninportresi’nde.

Gelinlik ustası Monique Lhuillier için şaşırtıcı derecede sade olan bir Sonbahar 2018 Gelinlik Koleksiyonu tanıttı. Masal tarzı prensesler yerine tasarımcı, zarif modern gelinlik modelleri seçmiş. Lhuillier’e göre, 2018 gelinleri prenses model gelinlikleri, siluetini takip eden daha dar gelinlik modelleri için adeta terk edecek. Tasarımcı, fonksiyonel olarak tanımlayabileceğimiz gelinlikler ile dolu bir Sonbahar 2018 gelinlik koleksiyonunu sundu. Başka bir yenilik de ikinci gelinlik seçiminin kaldırılmasıdır. Yani geçmişte, gelinler büyük günlerinde ikinci bir elbiseyi tercih ediyorlardı ama şimdi gelinler, gelinliklerine daha fazla bağlılar. Bu yüzden Monique Lhuillier, gelinlere aynı kıyafeti farklı şekillerde giyme şansını vermek için modifiye edilebilir kıyafetler tasarladı. Örneğin çıkarılabilir kollu bir elbise vardı ki bu nedenle gelinler resmi törenleri için daha resmi stili, eğlence için çıkararak daha rahat stili tercih edebilirlerdi.

Monique Lhuillier Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu

Bu sezon Monique Lhuillier gelinliklerden çok daha fazlasını sundu diyebiliriz. Tasarımcı gelinlik koleksiyonlarını diğer düğün unsurlarıyla genişletmeye başladı. Kendi nişan yüzüğü ve Essie oje koleksiyonuna da sahiptir. Dolayısıyla Monique Lhuillier gelinleri seçtikleri gelinliği doğru ojeyle de kolaylıkla eşleştirebilirler.

Bu sezon tasarımcı, gelinlik koleksiyonuna resepsiyon, akşam yemeği veya düğün için dekor tasarımlarını da ekledi. Tasarımcı, ev dekorasyon perakendecisi Pottery Barn ile düğün dekorasyon koleksiyonu için ortaklık kurdu. Bu nedenle Monique, bu yılki geleneksel podyum konseptini atladı ve Akademi Köşkünü bir düğün mekanına dönüştürdü. Mekan, Lhuillier’in Seramik Barn koleksiyonundan ögelerle süslendi. Ayrıca, şampanya yudumlarken görülen bir gelinler ve damatlarla dolu bir resepsiyon salonu vardı.

Sonbahar sezonunda, tasarımcı gelinliklerden başka ayrıntılara daha fazla dikkat etti. Basit ama güzel olan klasik gelinliklerin dışında pantolon ve beyaz motorcu ceketini de ekledi. Güç göstergesi tarzınn yükselişi ile birlikte, kadın takımları ofis dışındaki pek çok gösterişli olayda bir trend haline geldi. Bu nedenle bazı gelinler klasik bir gelinlik yerine kendine güvenen bir kıyafet tercih ederse şaşırmamalıyız.

Bununla birlikte, Monique Lhuillier hassas tasarım estetiğini terk etmedi. 250 metre İspanyol tülünden yapılmış bir elbise vardı. Şaşırtıcı bir şekilde elbise vücut çizgisini takip ediyordu. Her zaman olduğu gibi Monique Lhuillier modern gelinin ihtiyaçlarını anladı ve onları güzel bir Sonbahar 2018 koleksiyonuna dönüştürdü.

Tıpkı Monique Lhuillier gibi, Gelinlik Moda Haftası boyunca tasarımcılar, gelinin düğüne, düğün öncesi partisine, kokteyle ve hatta büyük günlerden sonraki olaylara adapte olabileceği çok yönlü tasarımlar sundular. İşte, 2018 gelinlik modası içerisinde dikkat çeken–> Marchesa Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu, esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here