Marchesa Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu

Gelinlik Moda Haftası boyunca tasarımcılar, gelinin düğüne, düğün öncesi partisine, kokteyle ve hatta büyük günlerden sonraki olaylara adapte olabileceği çok yönlü tasarımlar sundular. İşte, 2018 gelinlik modası içerisinde dikkat çeken Marchesa Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu, esraninportresi'nde.

0
305

Gelinlik Moda Haftası boyunca tasarımcılar, gelinin düğüne, düğün öncesi partisine, kokteyle ve hatta büyük günlerden sonraki olaylara adapte olabileceği çok yönlü tasarımlar sundular. İşte, 2018 gelinlik modası içerisinde dikkat çeken Marchesa Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu, esraninportresi’nde.

Marchesa’nın kurucuları Georgina Chapman ve Keren Craig, yeni gelinlik koleksiyonu için hem geçmişten hem de gelecekten ilham almışlar. İki tasarımcı, New York Gelinlik Moda Haftası’nın ikinci günü boyunca Sonbahar 2018 gelinlik koleksiyonunu sundu. Gelinlik Moda Haftası’nın başlangıcından itibaren bile, çok baskın bir yeni trend olduğunu söylemekte fayda var. Tasarımcıların çoğu modaya uygun giyinmek isteyen kadınlar için ideal olan modern gelinlik modelleri gösterdi. Artık o büyük gün ile evlenmek için sadece Cinderella benzeri bir gelinlik giymek yeterli olmuyor aynı zamanda son trend detayları da içeren benzersiz gelinlikler aranıyor.

Tasarımcılar değişim fikrine odaklanarak işe başlamışlar ve artık gelinlerin o büyük günde tek bir gelinlikten daha fazlasını aradıklarını ve değişim istediklerini ortaya koymuşlar. Yani kısa eteklerin üzerine sarılan büyük pelerin etekler gibi fikirlere odaklanmışlar.

Marchesa Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu

Marchesa Sonbahar 2018 koleksiyonuyla ilgili en iyi şey, tasarımcı ikilisinin düğün töreninin her anını düşünmesi olsa gerek. Gelinin düğün öncesi partisine, kokteyllere ve hatta büyük günlerden sonraki olaylara adapte olabileceği çok yönlü tasarımlar sunmuşlar. Elbiselerin tamamı klasik beyaz renkte ve çarpıcı dantel 3D efekti içeriyor.

Marchesa gelinleri güçlü bir izlenim bırakmak için hazırlanır. En yeni koleksiyonunda, karmaşık dantel ve nakış özellikleri ile devasa hacimli elbiseler bulacaksınız. Bu sefer, nefes kesici dantelli geniş etekleri olan yalnızca birkaç askısız gelinlik var.

Dikkat çeken iki tasarım vardı. İlki şık bir kuyruğu bulunan kabarık kollu kısa gelinlik modeliydi. Kuyruk bölümü değiştirilebilir ki, bu nedenle gelin onu çıkarabilir veya öne ya da yanlara yerleştirebilir. Kabarık kollardan yapılmış basit mini elbise bir başka cesur bir seçimdi ki bu da, düğünleri için benzersiz bir etki arayan gelinler için ideal bir tasarım.

Chapman ve Craig, geçmiş ile geleceği birleştirecek bir gelin çizgisi yaratmak istediler. Kesinlikle, geleceğin gelinleri için gelinlik sağlamak için niyetlerini başarmış gibi görünüyorlar.

Tasarımların pek çoğunda klasik sade gelinlikler dikkat çekiyor ki buna Reem Acra Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri koleksiyonu da katıldı. İşte, gelin çiçekleri ve saç aksesuarlarıyla da dikkat çeken–> Reem Acra Sonbahar 2018 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu, esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here