Gelinlik ile Düğün Pozu Fikirleri

0
382

Doğal olanlardan daha resmi fotoğraflara, gelinliğinizin resminden sevdiklerinizle olan en özel anlara kadar düğün pozu seçenekleriniz çok fazla. Fotoğrafçınızın ve sizin kaçırmak istemeyeceğiniz anların ve düğün pozlarının listesi “gelinlik ile düğün pozu fikirleri” yazısıyla esraninportresi.com’da

Gelin adayları için o büyük gün hazırlıkları çok başkadır, özeldir. O büyük ve özel gün gelmeden aylar öncesinde başlar gelinler için hazırlıklar. Düğün günü geldiğinde geriye anın tadını çıkarmak kalır. Ancak unutulmaması gereken düğün gününün bir anda geçip gittiği ve geriye anıların kaldığıdır. Bu yüzden fotoğraflar ve verdiğiniz düğün pozu önemlidir aslında.

Düğünler bitip gidiyor ve muhteşem geçtiğini düşündüğünüz düğün için “keşke yine olsa” demekten kendinizi alamıyorsunuz. İşte tam da bu noktada fotoğraflar en güzel anılar olarak olmazsa olmazlar arasına giriyor. O günün her anını unutulmaz kılmak çok önemlidir. Damatları bilemiyorum ama gelinler için fotoğrafların anlamı bir başka oluyor. Bu yüzden gelinler için gelinlik ile düğün pozu fikirleri derledik. O büyük ve özel günde, içinde olmak istedikleri en özel elbise ile anları ölümsüzleştirmek çok önemli. Düğün fotoğrafı çekmek, düğün pozu vermek her gelin için farklı olacaktır. Fotoğraf çekme işini ister bir uzmana bırakın isterseniz bakış açısına güvendiğiniz bir yakınınıza.. Ancak nasıl düğün pozu vermek istediğinize karar vermiş olun. Neden mi bahsediyorum..?

Gelinlik ile Düğün Pozu Fikirleri

1 gelinlik ile çekilen resimler_mini

Gelinler için düğün pozu bu karelerle başlayabilir örneğin… Anlamı büyük beyaz gelinliğinizin resmini mutlaka çekin. Çünkü düğün sonrası ya kiraladığınız için veya bir dolap derinliğinde saklayacağınız için fotoğraf çok daha ulaşılması kolay olacaktır. O özel elbisenin ve elbiseyi tamamlayan ayakkabı ve aksesuarların resmi bence olması gereken düğün pozu listesinin en başında yer alıyor.

Gelinlik ile Düğün Pozu Fikirleri

2 gelinlik modelleri resimleri_mini

Eminim fotoğraflar içerisinde çok doğal haller, makyaj öncesi ve sonrası gibi özel detaylar da yer alacaktır. Ancak benim bir önerimde gelinliği giyerken çekilen fotoğraflar olacaktır. Gelinliğin her detayının fotoğraflanacağı, arkadaşlarınızın, annenizin olduğu bu çok özel gelinlik giyme ritüeli bence düğün pozu listesinde olması gerekenlerden.

3 gelin buketi resmi_mini

Gelinlik modelleri içerisinde en sevdiğinizi, size en uygun olanını, içinde en iyi hissettiğiniz modeli aldınız. Baştan ayağa bir fotoğrafınız olmasın mı? Düğün buketininizin bile dahil olduğu size özel bir fotoğraf, bir anı aslında... Bence kaçırılmaması gereken anlardan biri de gelinliği giyip tam hazır hale geldikten sonra damat adayı sizi görmeden hemen öncesi. Elbette damadın sizi ilk gördüğü samimi, doğal anlardan oluşan fotoğrafları da unutmamak gerek. Çekebildiğiniz kadar çok anı biriktirmeye çalışın böyle günlerde. Klasiklerle sınırlı kalmayın. Gelin ayakkabıları, gelin buketi, aksesuarları tek tek detay fotoğrafı çekilmesi gerekenlerden. Diğer yandan anneniz ve babanızla damatla buluşmadan önce mutlaka fotoğraflarınız çekilsin. O özel anları, ilerleyen yıllarda fotoğraflara bakıp tekrar tekrar hatırlamak emin olun sizi çok mutlu edecektir.

Burada size özel anlara ait olması gereken düğün pozu fikirlerine yer vermeye çalıştığım için gelinler açısından konuya baktığımızı unutmayın. Bu yüzden hazırlandıktan ve dışarı çıkmadan önce kendi kendinize kalın ve bu doğal anların fotoğraflanmasına izin verin. Ek olarak gelin ile babasının en özel anlarından biri olan kırmızı kurdele takılma merasimi asla unutulmamalı. Hatta bir kaç kişi farklı açılardan resimlerinizi çeksin derim. İnanın ne kadar özel fotoğraflar çıktığına siz bile inanamayacaksınız..! Bir de elbette evden çıkarken damatla birlikte fotoğraflarınızın düğün pozu listesine eklenmesini unutmayın.

kaçış anı_mini

Özel ve romantik resimlerin dışında düğün fotoğraflarınızın sıradan olmasını istemiyorsanız, onlara biraz eğlence katabilirsiniz. Farklı, eğlenceli önerileri–> düğün fotoğrafı çektirmek eğlenceli olabilir yazısından inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here