Elie Saab İlkbahar 2018 Gelinlik Koleksiyonu

0
458

Çiçekler ile dolu bahçelerden ilham alınarak ortaya çıkan 2018 İlkbahar Elie Saab gelinlik modelleri koleksiyonu, zarif işlemeleriyle romantik detaylar içeriyor. İşte, pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği Elie Saab’ın İlkbahar 2018 Gelinlik koleksiyonu detayları esraninportresi’nde.

Elie Saab İlkbahar 2018 gelinlik modelleri koleksiyonu taze çiçeklerle dolu bir bahçeden esinlenildiğinden çok yumuşak detayları içermekle birlikte çekici ve çarpıcı olmayı da başarmış. Tasarımlarında her zaman görebileceğiniz zarafet sebebiyle benim gibi pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği bir tasarımcı Elie Saab.

İlkbahar 2018 gelinlik modelleri koleksiyonu 13 parça içeriyor. Dişiliğin vurgulanması Elie Saab’dan tasarımlarında vazgeçilmeyen unsur olmakla birlikte, süslemeler sayesinde tasarımlarından akan ihtişam asla kaba durmuyor.

Çiçek motifleri, koleksiyonda yer alan toz pembe tüller, Japon kiraz çiçekler çok romantik bir stile vurgu yapıyor. Koleksiyonun etkileyiciliğini tanımlamak zor olsa da, tasarımların her biri için görkemli denilebilir.

Elie Saab İlkbahar 2018 Gelinlik Koleksiyonu

1 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

2 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Koleksiyonda çok yönlü tasarımlar yer aldığını da eklemek gerek. Böylelikle aslında cazibe ve faydanın karışımı ortaya çıkmış diyebiliriz. Örneğin çıkarılabilir eteğe sahip gelinlik modelleri hemen her gelinin gecesini kolaylaştırırken şıklıktan da ödün vermemeleri gerektiğini herkese gösterecek. Kısacası 2018 İlkbahar Elie Saab gelinlik modelleri koleksiyonunda epeyce bir şey var.

Elie Saab İlkbahar 2018 Gelinlik Koleksiyonu

3 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Koleksiyonda öne çıkan mücevherler, basit ama beklenmedik detaylar de olağanüstü. İşlemeli üstlere dahil edilen pelerinler, göz alıcı parlaklıktaki çiçek motifleri öne çıkıyor.

4 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

5 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Sırt dekoltesinin vurgulandığı tasarımları da es geçmemek gerek elbette. Pürüzsüz siluetler ve akan çizgiler süslemeler için mükemmel bir zemin hazırlamış. Küçük, saten düğmeler veya fiyonkların eşlik ettiği sırt dekolteleri tutarlı, romantik, yumuşak ve oldukça estetik.

6 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Vücudunuzu vurgulayan tasarımlar ve her zaman etkileyici detay çalışmaları, süslemelerin yalnızca ön tarafa odaklanmadığı, gelinliklerin arkasında da doğal ve güzelce uzanan detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Aşırılığa kaçmayan bu dekolteler hemen her gelinin rahatça kullanabileceği türden.

7 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

7 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

8 elie saab 2018 ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Vücuda göre gelinlik modeli seçimi ipuçları, duvak ve gelin ayakkabısının gelinlikle uyumuna dair tüyoları, payetler, pullar, dantel gibi gelinlik detayları ve gelinlik alışverişi yaparken size rehber olacak önemli ipuçları esraninportresi.com olarak hazırladığımız yazımızdan okuyabilirsiniz–> gelinlik alışverişi ipuçları

Doğal olanlardan daha resmi fotoğraflara, gelinliğinizin resminden sevdiklerinizle olan en özel anlara kadar düğün pozu seçenekleriniz çok fazla. Fotoğrafçınızın ve sizin kaçırmak istemeyeceği anların ve düğün pozlarının listesi esraninportresi.com’da–> gelinlik ile düğün pozu fikirleri

Düğün Fotoğrafı
Düğün Fotoğrafı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here