İlkbahar 2018 Erkek Modası Trendleri

Çeşitlilik açısından kadın modasıyla yarışan erkek modasına ait İlkbahar 2018 koleksiyonları bir süre önce podyumlarda sergilendi. Geçmişten izler taşıyan, İlkbahar 2018 Erkek Modası Koleksiyonlarından yola çıkarak hazırlanan 2018 Erkek Modası Trendleri, esraninportresi'nde.

0
2348

Çeşitlilik açısından kadın modasıyla yarışan erkek modasına ait İlkbahar 2018 koleksiyonları bir süre önce podyumlarda sergilendi. Geçmişten izler taşıyan, İlkbahar 2018 Erkek Modası Koleksiyonlarından yola çıkarak hazırlanan 2018 Erkek Modası Trendleri, esraninportresi’nde.

Bahar sezonunda gün birden yaz kadar sıcak ardından yine birden kış kadar soğuk olabilir ki bu nedenle her çeşitten kıyafete ihtiyaç vardır. İşte, bu yüzden de bahar ayları, yılın kıyafet konusuna en zor karar verilen zamanlarıdır. Çeşitlilik açısından kadın modasıyla yarışan erkek modasına ait İlkbahar 2018 koleksiyonları bir süre önce podyumlarda sergilendi. Bize de İlkbahar 2018 Erkek Modası Koleksiyonlarından yola çıkarak hangi trendlerin öne çıkabileceğine dair beklentileri özetlemek kaldı.

2018 Erkek modasında da geçmişin izlerini taşıyan tasarımlar görmek mümkün. Bir çok parça 60’lı, 70’li ve 90’lı yılları hatırlatan detaylar içerse de bunların daha modern versiyonlar olduğu da bir gerçek.

İlkbahar 2018 Erkek Modası Trendleri

1 ilkbahar 2018 Erkek Modasi_mini

4 ilkbahar 2018 Erkek Modasi_mini

2018 yılının en cesur baskısı kesinlikle Hawai olacak. Daha çok yazı çağrıştıran desenler olsa da gömlek, pantolon ve erkek çantalarında dahi eğlenceli çiçek baskılarına rastlamak mümkün. Bu desenlere tasarımlarında yer verip, adeta geçmişten günümüze taşıyan markalardan biri de Louis Vuitton.

2 ilkbahar 2018 Erkek Modasi_mini

Erkek modası söz konusuysa takım elbiselerden bahsetmemek mümkün değil. Havalı ve tarz görünmenizi sağlayacak şık bir takım giymek için illa bunu gerektiren bir iş yapıyor olmanız veya bir düğüne katılıyor olmanız gerekmez! Takım elbiselerin yarattığı düşünülen ciddi görünümden midir bilinmez genellikle siyah, gri, lacivert gibi renkler kullanılır. Ancak ilkbahar 2018 erkek modası koleksiyonlarında parlak pastel tonlar, turuncu, yeşil gibi çok daha cesur renkler yer alıyor.

3 ilkbahar 2018 Erkek Modasi_mini

5 ilkbahar 2018 Erkek Modasi_mini

Erkeklerin de vazgeçilmezi olan şortlarsa başka bir popülerlik kazanıyor. Bir çok marka farklı erkek şort modelleri tasarlamış ve bunları gömlek ve blazer ceket modelleri ile kombinlemiş. Rahatlığı ön planda tutanlarsa, sandaletlerden, parmak arası terliklerden vazgeçmemiş.

6 ilkbahar 2018 Erkek Modasi_mini

7 ilkbahar 2018 Erkek Modasi_mini

Ve kadın modası gibi, erkek modasında da sportif, atletik stil öne çıkıyor. Kuşkusuz, giyip içinde rahat edebileceğiniz en şık giysilerdir.

Tüm bunlardan yola çıkarak Bahar 2018’in ana kuralı için, parlak renkler, çarpıcı desenler ve denemekten korkmamak diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here