ERKEK MODASI 2014 ŞORTLAR

0
158

Hanımlar zannetmeyin ki beyler modayı bizim kadar takip etmiyor. Onlarda  kendilerine bakmaya ve şık olmaya en az bizim kadar önem veriyorlar. Sadece belki de bunu bizim kadar dile getirmiyorlar. Değil mi beyler? Yazın sıcağının devam ettiği, güzel geçmesini dilediğim ağustos ayının bu ilk gününde halen tatile gitmemiş yada tatil alışverişi yapmamış beylere, erkek modasında şortlara dair bir kaç fikir vermek istiyorum.

2014 YAZ ŞORTLARI (kaynak : Feet/Boxx)
2014 YAZ ŞORTLARI
(resim kaynak : Feet/Boxx)

Aslında kadın modasında trendler neyse benzerleri yada erkeklere entegre halleri burada da karşımıza çıkıyor. Beyler, sizlerde canlı renkleri giyiyorsunuz bu yaz. Turuncuları, kırmızıları kullanmaktan çekinmeyin. Diğer yandan tribal desenleri (ortadaki resimdeki desenler) de beyler şortlarında tercih edebilirler.

ŞORTLARDA MODA
ŞORTLARDA MODA

Kim demiş ki erkekler çiçek-böcek desenli giysiler giymez diye. Hem erkek modası içinde hem de bu yaz aslında benim favorim bu floral desenli şortlar. Beyler, bu şortların üzerine giyeceğiniz tek renk (soft renkler önerimdir) sade bir tisört ve altına giyeceğiniz espadrillerle çok cool görüneceksiniz.

Benim sizin için yukarıda bulduğum şortların (Markaların üstüne tıklarsanız ilgili sayfalara yönlendirilirsiniz) fiyatlarına gelirsek;

1-Sarı//GAP : 100TL
2-Floral//BOYNER : 20TL
3-Kırmızı//DEFACTO : 20TL
4-Kareli//COLLEZIONE : 40TL
5-Çizgili//DEFACTO : 40TL
6-Kareli//COLLEZIONE : 45TL

Beyler unutmayın modayı takip etmek için bütçenizi sarsmanıza gerek yok. Neyi, nereden alacağınızı ve nasıl kullanacağınızı bilin yeter.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here