Adidas Krampon ile Sahanın Kontrolü Sizde!

0
280

Adidas kramponlar ve sahip olduğu özellikler ile sahada performansınızı artırmak için özel teknolojilerle tasarlanır. Yeşil sahalarda iyi bir model arıyorsanız Adidas krampon modellerine göz atabilirsiniz. 

Futbol ayakla top sürmeyi gerektiren bir takım oyunudur. Bu doğrultuda futbol oynarken sporcuların vücutlarında en etkin biçimde kullandıkları bölüm ayaklardır. Top sürme esnasında futbolcunun hızlı ve çevik ve olması gerekmektedir. Bu noktada futbolcular için sahada en önemli ekipmanların başında ayakkabı gelmektedir.  Futbol için kullanılan ayakkabılar krampon adı verilen özel bir tasarıma sahiptir. Bu tasarımlarda günlük kullanılan spor ayakkabılardan farklı olarak ayakkabı tabanı çivili bir tabana sahiptir. Bu özellik sporcunun saha içinde daha hızlı hareket etmesini sağlar. Ayrıca tabanlardaki çiviler sahada hızlı hareket ve hızlı dönüşler esnasında sabit duruş ve kontrollü hareket etmenizi sağlar. Krampon ayakkabıların yapısı diğer spor ayakkabı türlerine göre daha sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Farklı markaların farklı özellikteki ürünleri sahada performansınızı artıracaktır. Adidas kramponlarını seçmeniz bu noktada işinizi kolaylaştırır. Adidas kramponlar ve sahip olduğu özellikler ile futbolda hızınızı kesmeden ilerlemenizi sağlar. 

Adidas Krampon ile Rakiplerinize Geçit Vermeyin

Futbolda halı sahaya uygun futbol ayakkabısı tasarımları kullanılmaktadır. Halı saha sert bir zemine sahiptir. Bu doğrultuda halı saha ayakkabısının yüksek tabanlı ve esnek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Böylece futbol oynarken rahat ve hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Ayrıca yumuşak yapıya sahip, geniş ve kısa dişli krampon modelleri halı saha için oldukça uygun modellerdir. Adidas krampon halı saha için uygun modellere sahiptir. Adidas krampon esnek yapılıdır ve ayağı sarararak rahat ve güvenli bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Ayrıca Adidas krampon sahip olduğu mono dil özelliği sayesinde ayağı ayakkabı içinde sabit tutarak bükülme ve keskin hareketlere karşı ayağınızda üst düzey bir koruma sağlar. Adidas krampon halı saha kramponu olarak sahip olduğu kauçuk taban ile ayağınızı çarpma ve darbelere karşı korur. Adidas krampon ile halı sahada hızlı ve dengeli bir şekilde hareket edebilir performansınızı artırabilirsiniz. 

Adidas Kramponunuzu Seçin, Harekete Geçin!

Krampon ayakkabı tercihinde oynadığınız zemin ayakkabı tercihinde oldukça önemli bir etmendir. Bu anlamda suni çim sahada oynamak için kısa çivili ve kauçuk yapıya sahip ayakkabılar tercih edilmektedir. Toprak zemin üstündeki gerçek çim sahada ise yüksek tutuş gerektirdiği için daha çok uzun çivili ve sert kramponlar tercih edilmektedir. Ayrıca ayakkabıda kullanılan yumuşak üst yüzey deri ve esnek yapı hızlı ve rahat hareket etmenizi sağlayarak performansınızı artırır. Adidas krampon ile birlikte Nike krampon futbolcular için özel olarak tasarlanmış krampon modellerine sahiptir. Kramponlar gerçek çim saha için özel olarak tasarlanmış uzun çivili ve esnek üst yüzeye sahiptir. Ayrıca sahip olduğu konik krampon çiviler ile hareket esnasında ve hızlı dönüşlerde performansınızı düşürmeden üst düzey bir tutuş deneyimi sağlamaktadır. Ayakkabı rahat astarı ile doğal ve sıkı bir şekilde ayağınızı sarar.

Krampon modelleri içinde Puma krampon modellerinde de futbolcular için özel tasarımlı ürünler bulunmaktadır. Ayakkabıda kullanılan Fuzionfit uyarlanabilir sıkıştırma bandı ayağınızı sabitleyerek hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Dış tabanda kullanılan dinamik hareket sistemi ile hareket ve destek özgürlüğü sağlar. Hafif taban malzemesi ile destek ve konforlu bir yapıya sahiptir. Top tutuşu için dokulu üst yüzey ile topu ayağınızda uzun süre tutabilir ve sayıyı takınıza getirebilirsiniz. 

Kramponlar Her An Her Yerde Sizinle

Futbol için gereken krampon ayakkabıları Sportive kalite ve güvencesiyle mağazalarımızda bulabilirsiniz. Bütçenize uygun krampon fiyatlarına göz atarak dilediğiniz şekilde kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Adidas krampon ve daha birçok ürüne Sportive’den hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here