BLACK FRİDAY İNDİRİMLERİNİ TEK BİR YERDEN TAKİP ET!

Tüm Markaların indirimleri bir yerde toplanmış. Üstelik hiçbir şey yapmadan indirim kuponlarına da ulaşabiliyorsunuz.

0
338

 BLACK FRİDAY İNDİRİMLERİNİ TEK BİR YERDEN TAKİP ET!

Kızlar şimdi size çok işiniz yarayacak bir siteden bahsedeceğim. Son günlerdeki indirim duyurularının üzerine buradaki kuponlar ile ekstra indirimli alışveriş yapabileceksiniz.

Son yıllarda takip edenler bilir, Kasım ayı indirim ayı. Türkiye’nin pek alışık olmadığı ve son yıllarda tepkilere neden olan Black Friday bu Cuma günü başlıyor. Çoğu marka çeşitli isimlerle şimdiden kampanyaya başladı bile. 11.11’de olduğu gibi bu seferde Trendyol ilk kampanyaya başlayan firmalardan biri. Trendyol Efsane Günler indirimleri, Morhipo Black Sale indirimleri, Koton en moda indirim günleri altında dün gece kampanyayı başlattı. Televizyon reklamlarında sıkça bu aralar gördüğümüz ve Cuma günü olacak indirimleri ve indirim kuponlarını takip edebileceğiniz ücretsiz bir sistemden bahsetmek istiyorum. www.indirimkuponum.net sitesi Tüm Markaların indirimlerini bir yerde toplamış. Üstelik hiçbir şey yapmadan kuponlara ulaşmak çok güzel.

Dün gece’den beri 2 firmanın indirim duyurusunu yaptıklarını gördüm. İndirimlerden anlık haberdar olmak isteyenlerin tarayıcı bildirimlerine izin vermesi yeterli. Bunun yanında gördüğüm kadarıyla E-bülten üyeliği ile haftada bir indirimleri posta kutunuza iletiyorlar. Black Friday indirimlerini ve bu indirimlere ek Kuponları siteden takip edebilirsiniz.

Efsane Cuma İndirimlerinin en çok reklamını yapan firmalardan Hepsiburada indirimler için Cuma gününü işaret ediyor. Diğer Elektronik firmalarından Teknosa’da kampanyaya Cuma günü Tekno Cuma adıyla katılıyor.

Trendyol’dan alışveriş yapmayı yada yapacak olanlar için şuan sitede 10 TL ve 20 TL Trendyol indirim kodu mevcut. Trendyol Kuponları için https://indirimkuponum.net/magazalar/trendyol/ bu adrese göz atabilirsiniz. Site site dolaşıp başınızı döndürmektense sepetinize ürünleri ekleyin indirim kuponumdan kodu alıp alışverişinizi tamamlayın.  Ayrıca sitede Yurtdışı alışveriş sitelerinin de kuponları mevcut. Bunun yanında Defacto’da %25 net indirim kendi web sitesinde 25 ve 40 TL Defacto kuponları da sitede sizi bekliyor!

Black Friday’a Katılan marka ve sitelerden bazıları

Koton, Morhipo, Lcw, Boyner, Teknosa, Media Markt, Trendyol, Aliexpress, Nike, Adidas, Defacto, Modanisa, Sportive, Hepsiburada, Zara, Mango, Bershka, LTB, Joker, Flo, gibi bir çok marka indirime giriyor. Alışverişlerinizi 23 Kasıma ertelemenizi öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here