Zamansız, Özgün ve Uygun Fiyatlı Her Şey, Aqua di Polo ’da!

0
211

Söz konusu güneş gözlüğü, saat, parfüm veya çanta gibi aksesuarlar olduğunda aklımıza pek çok marka gelebilse de, ihtiyacımız olan zamansızlık, özgünlük ve de uygun fiyat ayrıcalıkları olduğunda, Aqua di Polo bunların başında yer alır. Marka, güncel trendleri takip ettiği, bunları özgün tasarımlarıyla yorumlayarak, moda severlere sunduğu için pek çoğumuz yeniliklerini takip etmekten keyif alıyoruz.

İçeriği hazırlarken, aslında Aqua di Polo markalı ne kadar çok aksesuarım olduğunu da fark ettim. Bunun nedeninin de, yukarıda marka için yaptığım tanımlamalar olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.

Hepimiz biliyoruz ki, güneş gözlükleri bütün kombinlerimizin en önemli tamamlayıcısı. Dahası çektiğimiz pek çok selfie’nin de çoğu zaman baş kahramanı gibi. Özgün tasarımlara uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilmek kuşkusuz hepimizin isteği.

Aqua di Polo Güneş Gözlüğü Modelleri

Hal böyle olunca ben de yüz şeklime, kıyafetlerime veya zamanın trendlerine en uygun kadın güneş gözlüğü modellerinden birini satın almak için hep Aqua di Polo güneş gözlüğü modelleri içinden seçimler yapmışım

Başından beri hep kadın aksesuar seçenekleri üzerine konuşuyormuşum gibi görünse de sadece kendim için değil, eşim için de çok faydalandığımızı eklemeliyim. Özellikle erkek saat modelleri ve erkek parfümleri en çok kullandıklarımızdan. En son kendim için Aqua di Polo Omodeo Sense parfümünü, eşim için de Aqua di Polo DolceDorme Initial parfümünü deneme şansı bulduk. 

Aqua di Polo Kadın Parfümü

Aqua di Polo Omodeo; sofistike ve ferah bir koku. Parfümde mandalina aromalarına eşlik eden su yasemini ve zencefil, kokunun sofistike stilini ortaya çıkarmış. Orta notalardaki vanilya ve tuz ise kokunun baş döndürücü etkisini kesinlikle katlamış. 

Aqua di Polo DolceDorme; Bergamot ve karabiberle açılışı yapıyor. Orta notalarda lavanta, vetiver ve paçuli kokuyu oldukça zenginleştirmiş. Alt notalardaysa sedir ağacı ve labdanım yer alıyor.

Markanın hem kadın parfümü hem de erkek parfümü, günlük kullanıma uygun olmakla birlikte, gün boyu dayanan cezbedeci kokuları ile vazgeçilmezlerimiz oldu bile. 

Koku mevzusundan konuşurken denediğimiz kolonyalarını da unutmamak gerek. Aqua di Polo Lemon Bloom; limonunun ferahlatıcı kokusuyla enerjisini tüm vücudunuzda hissedeceğiniz bergamot tonlarının tazeliğini sunuyor. Yanınızdakilerin “kokusu çok güzelmiş, nereden aldın?” diye soracağı türden…

Söz konusu Aqua di Polo  olunca, sunduğu aksesuar seçeceği kuşkusuz bitmiyor. Bu noktada özgün tasarım ve modelleriyle çantaları da unutmamak gerek. Sırt çantaları, omuz çantaları vs… Ama benim için aralarından daha önemli olan kesinlikle laptop çantası modelleri. Araştırırken önceliğim hep, koruyuculuğunun yüksek olmasıydı. Aqua di Polo Sırt Çantası da aradığım pek çok özelliği bir arada sunuyor.

Bu çantanın laptop için şahane bir iç bölmesi var ki bu alan, darbeleri emici bir özelliğe sahip. Yani laptop, çarpmalardan darbelerden korunabiliyor. Ayrıca telefonu anahtar gibi küçük eşyalarınız için ön gözü var. Görünenden de daha geniş bir iç hacme sahip. 

Tüm bunlar bizim yakın zamanda deneyimleyerek, memnun kaldıklarımız. Daha fazla alternatife elbette, https://aquadipolo.com Aqua di Polo internet sitesinden ulaşıp, inceleyebilirsiniz. Ben de sık sık Aqua di Polo ‘da yeni ne var diye bakmaya, gerek erkek aksesuarları, gerekse kadın aksesuarlarından sahip olduğumuzdan daha fazlasını da deneyimlemeye devam edeceğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here