Metal Halka Aksesuarlar

0
267

Küçük bir detay gibi görünse de şu sıralar ve görünen o ki ilkbahar-yaz 2017 sezonunda da popüler kalmaya devam edecek bir trend, metal halka detaylı aksesuarlar. Aksesuar modası detayları esraninportresi’nde.

Sizinle sık sık güncel trendler hakkında bilgiler paylaşmaya çalışıyorum. Çok çabuk değişim gösterebildiğinden de bazen yetişemediklerim de oluyor. Ancak 2017 için popülerliğini kolay kolay kolay kaybedecek gibi görünmeyen bir aksesuar trendinden de bahsetmek istiyorum. Hatta buna aksesuar detayı da diyebiliriz. Küçük bir detay gibi görünse de şu sıralar ve görünen o ki ilkbahar-yaz 2017 sezonunda da popüler kalmaya devam edecek. Metal halka detaylı aksesuarlardan bashediyorum aslında tam olarak.

Bazı trendler oldukça güçlü şekilde kendini gösterir, birden patlama yapar ki püsküller, fırfırlar, volanlı kol bluzlar bunlardan bir kaçı, en azından bu sezon için. Bazları ise yavaşça ortaya çıkmaya başlar ve giderek daha da güçlenip, popüler hale gelir. Bu yazı ile sizlerle paylaştığım metal halka detaylı aksesuarlar veya kıyafetler ise tam olarak ikinci gruba ait diyebilirim.

Metal Halka Aksesuarlar

Aslında bu metal halka detayları ilk olarak çanta saplarında gözümüze çarpmaya başladı. Deri çanta saplarının yerini metal halkalara veya yarım ay şeklindeki metal saplara bıraktığına bir kaç sezon önce şahit olduk aslında. Küçük veya büyük pek çok çanta modelinde bu tip halka metal sağlar kullanan markalardan biri Chloe ki artık ikonik bir model haline geldi.

7 ilkbahar yaz 2017 canta trendleri_mini

Chloe ilkbahar-yaz 2017 çanta modelleri koleksiyonunu incelediğiniz zaman saplarından diğer detaylarına kadar pek çok alanda bu metal halkaların kullanıldığını görürsünüz. Yani aksesuarların aksesuarı metal halkalar 2017 yılının gözdesi.

2 halka metal aksesuarlar_mini

4 metal halka aksesuarlar_mini

Bu minimalist, zarif ve modern aksesuar detayı sadece çantalardan sonra en çok kemerlerde ve son zamanların en popüler takısı olan choker kolye modellerinde karşımıza çıkıyor. Eğer bu tip bir kolyeniz varsa, şimdiden trende ayak uydurmuşsunuz diyebiliriz.

5 choker tasma kolye yapimi_mini

Aslında bu tip pek çok choker kolye modelini evde kolaylıkla yapmak mümkün. Sizin için birbirinden farklı choker-tasma kolye modelleri ve onların yapılışlarını derledik. İşte, choker-tasma kolye yapımı fikirleri fikirleri;

Bunların ardından da elbiseler, bluzlar, ayakkabılarda kullanımı geldi kuşkusuz. Anvelop elbiseler, bluzlar, pantolonların kendiliğinden var olan kemer detaylarında metal halka detaylarına rastlamak mümkün.

5 metal halka aksesuarlar_mini

6 metal halka aksesuarlar_mini

Son olarak saç aksesuarlarını ve kullanmaktan bıkmayacağımız küpe ve bileklik gibi takıları da unutmayın.

Devasa küpeler, büyük tokalı, çiçekli saç bantları, gösterişli taşlarıyla bileklik veya broşlar, korse kemerler… Minimalist dokunuşları unutturan, büyük, cesur ve gösterişli stilleriyle–> İlkbahar-Yaz 2017 Aksesuar Trendleri esraninportresi’nde

7 metal halka aksesuarlar_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here