Saat ile Bileklik Yapma Zamanı

0
827

Eskimiş ya da kordonu kopmuş bir saatiniz varsa küçük değişiklikler ile aynı zamanda bir bilekliğe dönüştürebilirsiniz. İşte, saat ile bileklik yapmanın kolay ve şık yolu esraninportresi’nde.

Saat ile bileklik yapma zamanı : Yanlış okumuyorsunuz… Eğer aksesuarlarınızın içerisinde kordonu eskimiş ya da kopmuş bir saatiniz varsa ya da saatinizden sıkılmış ve bir değişiklik yapmak istiyorsanız, onu baştan yaratmanın tam zamanı demektir. Saatinize yeni bir hava katarken, aynı anda saatinizi bir bilekliğe dönüştürebilirsiniz. İşte bu yüzden “Saat ile bileklik yapma” fikri bana çok cazip geldi. Burada sizin için bulduğum fikirleri uygulamak istediğinizde de aslında fazlaca bir şeye de ihtiyacınız yok, iş sadece nasıl tasarlamak istediğinizle ilgili.

Burada sizin için 4 ayrı “Saat ile bileklik yapma” fikrini bir araya getirdim.İçlerinde gerçekten çok yaratıcı ve çok şık olduğunu düşündüklerim var. Resimli anlatımları açık ama ben yinede yapılışlarını adım adım aktarmaya çalışacağım. Haydi dönüşüm zamanı!

Saat ile Bileklik Yapma Zamanı

1 Saat ile bileklik yapma zamanı

Eğer sizde benim gibi büyük saatlerden hoşlanıyorsanız buna benzer bir saatiniz mutlaka vardır. Burada ihtiyacınız olan malzemeler; iğne uçlu bir pense, saat, bitiş için klips, bağlantı halkaları ve zincir.

2 saati bilekliğe dönüştürme zamanı

1-Zincirin rengini ve boyutunu seçtikten sonra, saatinizin kalınlığına bağlı olarak aynı uzunlukta (uzunluğunu kolunuzda kaç defa dolamak istediğinize bağlı olarak kendiniz ayarlayın) 2 ayrı set zincirler hazırlayın. 2-Zincirlerin bir ucunu bir araya getirip, büyük bir halkayı pense yardımıyla takın. Bu nokta klipsin bağlanacağı yer olacak. 3- Zincirlerin diğer uçlarına da halkalardan takıp, halkaların ucunuda saatin ince bağlantısına takıyorsunuz. İşte hazır.. (resim kaynak : stylelinemag)

Yapımı kolay bileklik fikirleri, takı tasarımı yapmaktan hoşlanan pek çok kadının ilgisini çeker…. Evde yapabileceğiniz, birbirinden güzel–> yapımı kolay bileklikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here