Mandal ile Süsleme Fikirleri

0
1528

Tahta mandalları nasıl süsleyebileceğinize dair fikirler ile birlikte süslediğiniz mandalların nasıl dekoratif ve kullanışlı bir malzeme haline geldiğini göreceğiniz Mandal ile Süsleme Fikirleri yazısı esraninportresi.com’da

Yazıyı hazırlamaya karar verdiğim zaman başlık konusunda çok tereddüt ettim. “Mandal süsleme fikirleri” mi yoksa “Mandal ile süsleme fikirleri” mi olsa diye. Çünkü yazıyı okudukça fark edeceksiniz ki, hem mandal süsleyeceğiz hemde mandal ile aynayı, saksıları, çerçeveleri süsleyeceğiz.

Tahta mandallar ile ortaya çıkanları gördüğünüz zaman çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Burada sizler ile paylaşacağım tüm fikirlerde tahta mandal kullanılmış. Çünkü boyaması, üzerine kumaş vb materyallerin yapıştırılması kısacası işlem yapılması çok daha kolay. Yazı sırasında mandalları nasıl süsleyebileceğinize dair örnekler paylaşacağım ancak aynı zamanda da süslediğiniz bu mandalların nasıl dekoratif ve kullanışlı bir malzeme haline geldiğini göreceksiniz. Geri dönüşüm ile ilgili düşüncelerimi biliyorsunuz artık. Bu hem ona örnek teşkil edebilecek bir örnek hem de çok küçük bütçeler ile satın aldıklarımızı daha süslü ve kıymetli hale getirebileceğimizin örneği.

Mandal ile Süsleme Fikirleri

1 mandal süsleme fikirleri_mini

Evimizdeki pek çok malzemeyi yaratıcılığımızı kullanarak daha dekoratif parçalar haline getirdik pek çok sefer. Bu da onlardan biri aslında. Boyayarak süsleyeceğimiz mandallar için eskileri kullanabilirsiniz. Ancak bazı örnekler için yeni ve temiz mandallara sahip olmanız gerekebilir. Hazırsanız mandal ile süsleme fikirleri paylaşmaya başlıyorum.

Genellikle atma eğilimi gösterdiğimiz o karton kutuları değerlendirmek için banyo veya çocukların odasındaki oyuncakları düzenlemek için kullanabileceğiniz sepet yapmaktır. Evde kolayca yapılabilecek kutudan sepet yapımı fikri esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here