Kutudan Sepet Yapımı

Genellikle atma eğilimi gösterdiğimiz o karton kutuları değerlendirmek için banyo veya çocukların odasındaki oyuncakları düzenlemek için kullanabileceğiniz sepet yapmaktır. Evde kolayca yapılabilecek kutudan sepet yapımı fikri esraninportresi'nde.

0
4346

Genellikle atma eğilimi gösterdiğimiz o karton kutuları değerlendirmek için banyo veya çocukların odasındaki oyuncakları düzenlemek için kullanabileceğiniz sepet yapmaktır. Evde kolayca yapılabilecek kutudan sepet yapımı fikri esraninportresi’nde.

Çocuğa aldığınız yeni oyuncağın veya yeni bir küçük beyaz eşyanın kutuları genellikle atılır. O kutular sadece ev taşımak zorunda olduğumuz zamanlarda aklımıza gelir. Aslında genellikle atma eğilimi gösterdiğimiz o karton kutuları pek çok şekilde değerlendirmek mümkündür. İşte bunlardan biri de içinde ister banyo malzemelerinizi, ister kişisel eşyalarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz sepet yapmak. Bu sepet sayesinde banyo veya çocukların odasındaki oyuncakları düzenlemek daha kolay olacaktır. İşte, evde kolay yapılabilecek kutu ile sepet yapımı fikri esraninportresi’nde.

Kutudan Sepet Yapımı

3 kutudan sepet yapimi_mini

Kutu ile sepet yapmak için gerekli malzemeler ;

İstediğiniz büyüklükte karton kutu, tutkal, süslemek için halat ipi ve kullanılmayan bir yastık kılıfı ile makas.

Kutu ile Sepet Yapımı :

İşleme kutunun üst kapaklarını keserek başlamalısınız.

1 kutudan sepet yapimi_mini

Ardından hobi mağazalarından da satın alabileceğiniz halat ipini dipten yukarıya doğru yapıştıra yapıştıra ilerlemeniz gerekiyor. Tutkalı adım adım ilerleyerek sürerseniz kolayca açılmaların da önüne geçebilirsiniz.

Tüm kutuyu dolanarak etrafını iple kapladıktan sonra kutunun içine artık kullanmadığınız bir yastık kılıfını geçirebilirsiniz.

2 kutudan sepet yapimi_mini

Ancak seçeneklerden bir diğeri de aşağıdaki gibi renkli kağıtlardan bir örtü yapmaktır. Tamamen nerede ve nasıl kullanmak istediğinize göre sepetinizi düzenleyebilirsiniz.

4 kutudan sepet yapimi_mini

Bu tip karton kutuları süslemek veya bir sepete dönüştürmek için elbette tek seçenek ipler değil. Ölçme, biçme ve dikiş ile aranız iyiyse kullanmadığınız yastık kılıflarının kumaşlarıyla da kutuları kaplayabilirsiniz.

Örneğin aşağıdaki şık sepetlerin karton kutudan yapılabildiğini söylesem…? Kullanılan kumaş, bir kemer, makas ve yapıştırıcı.

5 kutudan sepet yapimi_mini

İşte, karton kutular gibi hiç düşünmeden attığımız bazı şeylerin farklı yerlerde kullanarak değerlendirmek bu kadar kolay! Normalde attığımız aslında farklı alanlarda değerlendirme şansımız olan bazı malzemelerin bir listesi ve değerlendirme fikirleri için—> kullanılmayan eşyaları değerlendirme fikirleri

Karton kutular gibi tuvalet kağıtlarının sarılı oldukları rulloları da bittikten sonra atarız. Eviniz için dekoratif bir objeden, çocuklar için kalemlik yapmaya, mumluktan kuşlar için yemlik yapmaya kadar bir çok alanda artan Tuvalet Kağıdı Rulolarını değerlendirebilirsiniz–> tuvalet kağıdı rulolarını değerlendirme fikirleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here