Kot Pantolon Esnetme Yöntemleri

Kot modası popüler olduğundan beri üzerine tam oturan kotlar dolabın olmazsa olmazı. Bu yüzden deneyenlerin olumlu sonuçlar aldıklarını ilettikleri, kot pantolon esnetme yöntemleri bir araya getirdik. İşte, dar kot pantolonları genişletmek için bilmeniz gereken, "kot nasıl esner?" sorusuna cevap bulabileceğiniz yöntemler ve detayları esraninportresi.com'da

0
28086

Biz kadınlar ne kadar zayıf olsak da söz konusu olan bir kıyafet satın almak olduğunda hep bir küçük bedene girebilmek için zorlarız kendimizi. Diğer yandan dar kot modası popüler olduğundan beri üzerine tam oturan kotlar dolabın olmazsa olmazı. Bu yüzden deneyenlerin olumlu sonuçlar aldıklarını ilettikleri, kot pantolon esnetme yöntemleri bir araya getirdik. İşte, dar kot pantolonları genişletmek için bilmeniz gereken, “kot nasıl esner?” sorusuna cevap bulabileceğiniz yöntemler ve detayları esraninportresi.com’da

Kot pantolon esnetme yöntemleri : Biz kadınlar ne kadar zayıf olsak da söz konusu olan bir kıyafet satın almak olduğunda hep bir küçük bedene girebilmek için zorlarız kendimizi. En çok kullandığımız kıyafetlerden bir tanesi de kot pantolonlar olduğundan en çok sorunu da onlarda yaşarız. Deneme kabinine girip kotu giydiğimiz anda fermuar veya düğmeleri kapatabilmek için hem kendimizi hem de pantolona adeta işkence ederiz. Eğer o pantolona girebilme umudunu taşıyor ve bir ışık görüyorsak da nasılsa giydikçe genişler veya “ne olacak zaten kilo veriyorum!” düşüncesiyle o kotu alıp çıkarız mağazadan. Eğer bunu gerçekleştirebiliyorsak lafım yok peki ya halen o düğme, fermuar kapanmıyorsa? Benzerini aslında kilo alınca da yaşarız. Dar kot modası popüler olduğundan beri üzerine tam oturan kotlar dolabın olmazsa olmazı. Her şey iyi güzel de bırakın 1 kilo almayı, bir kaç yüz gram aldığınız zaman veya dönem dönem yaşadığımız şişkinlik hallerinde dahi o kotların içine girmek mümkün olamıyor.

Kot Pantolon Esnetme Yöntemleri

kot esnetme

İşte böylesi durumlar için, deneyenlerin olumlu sonuçlar aldıklarını ilettikleri, kot esnetme yöntemleri bir araya getirdik. Burada kotu bir beden bollaştırmaktan bahsetmiyoruz elbette. Sizi rahatlatacak, kotun vücudunuzun şeklini almasına yardımcı olacak milimetrik esnetmeler konumuz. Buradaki yöntemleri deneyin ve aldığınız sonuçları bizimle paylaşın ki en doğru yöntemin hangisi olduğuna birlikte karar verelim.

Sizler zaten iyi biliyorsunuz ki kot pantolonlar zaten sık giyilme sonucu esniyorlar. Temel olarak zaten bunu baz alarak kotları esneteceğiz. Ayrıca kot pantolonları esnetmenin bir diğer yöntemi de sıcak suda yıkamamaktır. Özellikle likralı pantolonlar için bu daha da geçerli bir durumdur. Sık sık giyilen kot pantolonlar zaten zamanla esneme yaparak genişleyecektir. Ancak sıcak suyla çamaşır makinesinde yıkanınca eskisi gibi dar ve sıkı bir hale gelecektir. Bu yüzden ilk olarak bilinmesi gereken ılık su ile kotun yıkanması gerektiğidir.

Kot pantolon esnetme yöntemleri 1 : Gererek Esnet

2 kot esnetme 3_mini

Öncelikle kotun esnetme istediğiniz bölümünü belirleyin. Üst bacaklar, bacak içi ve kalça bölümleri en kolay esnetilebilir bölümleridir. Beli esnetmek istiyorsanız, belin iki yanından germe ve kumaşı açma işlemi yapmanız gerekir. Eğer bacak boyu ile ilgili bir sorununuz varsa bir eliniz belde, diğer eliniz kotun diz bölümünde olacak şekilde kotu germeniz gerekecektir. Eğer üst bacak bölümlerini esnetmek istiyorsanız, kotun bu bölümlerini enine gererek esnetmeye çalışmalısınız. Ancak bu germe işlemleri sırasında gerilmiş halde bir kaç dakika beklemeniz yaptığınız işlemin işe yarama ihtimalini arttıracaktır.

Ayrıca işlemlere başlamadan önce esnetme istediğiniz bölümleri ölçerseniz, germe işlemlerinin ardından tekrar ölçerek yaptığınız işlemin işe yarayıp yaramadığını anlarsınız. Bazı kot kumaşları, esnemeye daha müsait, bazıları daha serttir. Daha sert olanlar bu şekilde germe işlemlerinde sonuç vermeyebilirler. Son olarak bu germe işlemlerini yaparken birinden yardım almayı da düşünebilirsiniz. Karşılıklı çekiştirmek (aman dikkatli yapın, kot elinizde kalmasın) daha kolay olacaktır.

Bundan başka 5 farklı kot pantolon esnetme yöntemi daha var. Diğer pratik yöntemleri de okumaya devam etmek için SONRAKİ SAYFA butonları ile diğer sayfaya geçiş yapmanız yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here