Evdeki Malzemeleri Saç Aksesuarına Dönüştürün

0
825

Saç aksesuarları popülerliğini hiçbir sezon kaybetmiyor. Çoğu zaman daha mükemmel görünen saçlar için de iyi bir kurtarıcı oluyorlar. Saç aksesuarlarını satın alabileceğiniz gibi, evdeki bazı malzemeleri kolayca saç aksesuarına dönüştürebilirsiniz. İşte, evdeki malzemeleri saç aksesuarına dönüştürme yolları esraninportresi’nde.

Eğer saçlara dair bir tavsiye verilecekse, bunu, saç aksesuarları üzerine yapardım diye düşünerek araştırmaya başladım. Bunun iki sebebi var ki; ilki ve bence en önemlisi, saç aksesuarlarının zaman kazandırarak, saçınızın en kötü göründüğü zamanlarda bile size kolay şıklık yakalamanızı sağlamaları. İkinci ve önemi aslında ilkinin yanında oldukça az olan sebebi, 2017 yılında da saç aksesuarlarının popülerliğini koruyacak olması. Saç aksesuarlarını satın alabileceğiniz gibi, evdeki bazı malzemeleri kolayca saç aksesuarına dönüştürebilirsiniz. Çok detaylı ve yaratıcı düşünmeye çalışmaya da gerek yok aslında. Benden fikir vermesi, sizden uygulaması…

Evdeki Malzemeleri Saç Aksesuarına Dönüştürün

1- Balerin topuzu için çorap kullanın

çoraptan saç topuz aksesuarı_mini

Elbette bir takım malzemeleri, para verip alabilirsiniz ama böyle yaparsanız evde eskimiş ve artık kullanamadığınız çorabı da değerlendirmiş olacaksınız. Çorabın ayak bölümünü keserek işleme başlıyorsunuz. Bir tür simit şeklini alacak gibi üst bölümü kıvırıyorsunuz ve dikiyorsunuz. Bu noktada saçınızın rengiyle çorabın renginin uyuşması önemli. Eğer kahverengi sanşlıysanız, yukarıda görüldüğü gibi kahverengi ince bir çorabı üzerine geçirebilirsiniz. Bu işlemle birlikte topuz aparatınız hazır!

Çok sık kullanamadığınız veya tokası çıktığı, kopçası bozulduğu için takamadığınız ama atmaya da kıyamadığınız takıları çok hızlı ve de kolay şekilde yeniden değerlendirebilirsiniz. İşte, kullanmadığınız–> takılar ile saç aksesuarı yapımı fikirleri esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here