Saç Düzleştiren Doğal Yöntemler

Saç tipi ne olursa olsun, isteğimiz sağlıklı, parlak, pürüzsüz saçlara sahip olmaktır. İşte, çok para harcamadan evinizde parlak, sağlıklı ve düz saçlara sahip olabilmenin doğal yöntemleri... Saç Düzleştiren Doğal Yöntemler, esraninportresi'nde.

80
56926

Saç tipi ne olursa olsun, isteğimiz sağlıklı, parlak, pürüzsüz saçlara sahip olmaktır. İşte, çok para harcamadan evinizde parlak, sağlıklı ve düz saçlara sahip olabilmenin doğal yöntemleri… Saç Düzleştiren Doğal Yöntemler, esraninportresi’nde.

Saç Düzleştiren Doğal Yöntemler : Hep böyle midir bilmiyorum ama, insan kendinde olmayanı istiyor. Özellikle biz kadınlar, mutlaka vücudumuzla ilgili bir şeye takılıp kalıyoruz. En basiti de saçlarımız. Düzse kıvırcık ya da dalgalı saçları beğenir ve saçlarımız öyle olsun isteriz, ya da tam tersi kıvırcık veya dalgalı saçlarımız varsa düz saçlar hayalini kuruyoruz. Bu elbette, her saç tipinin kendisine has zorlukları olmasından kaynaklanıyor birazda. Öbür türlü olursa hiçbir sorunumuz kalmayacakmış gibi hissederiz çünkü. Saç tipi ne olursa olsun aslında, istediğimiz sağlıklı, parlak, pürüzsüz saçlara sahip olmaktır. 

Bugün, sizlerden bana en çok ulaşan sorulardan birinin cevabını vermeye çalışacağım. Saç düzleştirme hem de ısı kullanmadan, keratin bakımı gibi kimyasal ürünler kullanmadan mümkün olup olmayacağını araştırıyoruz . Çünkü yapay yollardan bunu yaptığınız zaman geriye kırılmış ve sertleşmiş saç  sorunu ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Peki doğal ürünler ile saç düzleştirme mümkün mü? İşte, çok para harcamadan evinizde parlak, sağlıklı ve düz saçlara sahip olabilmenin doğal yöntemleri;

Isı olmadan saç düzleştirme_mini

Evde, uygulaması kolay, saç düzleştirici güzellik ipuçlarını okumaya devam etmek için SONRAKİ SAYFA numaralarına ait butonlara tıklamanız ve diğer sayfaya geçiş yapmanız yeterli!

80 YORUMLAR

 1. Bu kürleri saç diplerinden başlayarak mı uygulamalıyız? Benim saç diplerim çok kabarıyor, düzleştirince de çok yapışıyor. Dipteki saçları yağlandırmadan yatıştırabilir miyiz bu yöntemlerle acaba ? :)

 2. Merhaba benim saçlarım kıvırcık fakat uzun zamandır düzleştirdiğim için buklelerini kaybettim kabarık mat ve biçimsiz duruyo düzleştirmek zorundayım devamlı, bu tarif kesin olur mu?

 3. Merhaba benim saclarim’da kivitcik kalin telli ssekil veremiyorum sut maskesini uygulucam eğer faydasini göremessem tüm uygulamayi yapacam bakalim hangisi iyi gelecek sacima:)

 4. ben o kadar çok çektimki saçlarımdan kellikten döndüm resmen kendi yağımı kendim yapıyorum artık bilgi almak isteyen olursa bana ulaşabilir.

  • Benimde saçlarım çok dökülüyo ve bu duruma çok üzülüyorum siz saçınıza ne yaptıysanız bana da yardımcı olabilir misiniz ?

   • Nisa hanım merhaba,

    Yarın tam da bu konuyla ilgili bir yazım yayına giriyor. Sanırım orada sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.
    İyi bayramlar,

    Sevgiler

  • Merhaba benimde ne zamandan beri saçımın üst tarafında dökülen saçlarım geri çıkmıyor tenim gözüküyor resmen aslında bu ırsi fakat yinede size danışmak istedim nasıl kurtulduğunuzu merak ettim ?

  • Ya benim sacım düzdü hergün yıkadığım için zaman içerisinde kurumaya ve kabarmaya basladı süt maskesini uygulasam sorun olur mu

 5. Merhaba. Yumurtanın sarısı ve beyazı birlikte olacak doğru mu? Sanki ben beyaz kısmı saç beyazlatıyor diye biliyorum ama doğru mudur?

 6. Ben süt maskesini denedim fakat kesinlikle işe yaramıyor. Tarif edildiği gibi yaptım ama suyla saçımı taramaktan farkı olmadı neden acaba ?

 7. Merhaba bn düz saçlara sahibim buyüzden sacımı düzleştirmiyorum cogunlukla, maşa falanda yapmıyorum ama sacımda bayağı kırık var nrdenini öğrenebiliriyim ve buna karşı neler yapmalıyım

 8. Bakın şimdi Esra hanım benim çok gür saçlarım var. Uzun saçı seviyorum fakat uzadıkça dökülmeler yağlanmalar ve kıvırcıklaşmas oluyor bunları nasıl gidebiliriz kesin Bi çözümünüz var mı acaba güzel bayan ?

 9. Merhabalar
  Benim saçımın kabarık ve kıvırcık duzlestiriciyle düzleştirmek lazım olduğu için bunun için ne yapacağımı bilmiyorum.

 10. süt ve su ile yapılan tarif gerçekten çok iyi ilk yaptığımda etkisini gosterdi en çok sevindiğimde kabarıklıgini almış olması tabi saç yapısına göre değişir. mucize gibi birşey oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here