Sivilce İzlerini Makyaj ile Kapama İpuçları

Sivilcelerin sebep olduğu leke-izler özellikle de girintili-çıkıntılı görünüm olarak çok rahatsız edicidir. Belirli bir iyileşme süreçleri olsa da bu süreçte bu leke ve izleri kapamak isteyebilirsiniz. Her leke veya ize uygulanacak kapama yöntemi değişiklik gösterecektir. Sivilce İzlerini-Lekelerini Makyaj ile Kapama İpuçları esraninportresi'nde.

0
1117

Sivilce İzlerini Makyaj ile Kapama İpuçları

ADIM 3 : Makyaj ile kapama

Kapatıcılar ile izleri, lekeleri kapamaya başlamadan önce kremsi dokuların daha iyi sonuç verdiğini bilmelisiniz. Bu ürünler, kapama adımlarını uygulamakta kolaylık sağladıkları gibi başka ürünlerle karıştırmanız gerektiğinde hemen kurumadıklarından sizie zaman kazandırıp, diğer ürünler ile mükemmel bir uyum içerisinde pürüzsüz bir sonuç verirler

Girintili-çöküntülü akne izleri için adımlar;

1. Cildi yumuşatmak için bir nemlendirici veya baz uygulayın, bu kapatıcının daha kolay yayılmasına yardımcı olur. Unutmayın amaç, girintileri örtüp pürüzsüz, kusursuz bir cilt illüzyonu vermek için cildinizin tonunu dengeli hale getirmek, girintiyi fondöten ve kapatıcıyla hafifçe dolgunlaştırmaktır.

2. Fondöten fırçası kullanarak yüze hafif fırça darbeleri yaparak bir temel uygulayın. Parmağınızın üstüne bir miktar kapatıcından alın ve kapatıcıyı girintinin üzerine parmağınızla küçük dokunuşlarla koyun. Parmaklarınızın ısısı, kapatıcının deriyle harmanlanmasına yardımcı olur ve daha hafif bir uygulama sağlar.

3. Allık fırçası büyüklüğünde bir fırça kullanarak, yüzün tamamına yar şeffaf pudra geçin.

1 yüzü ince gösteren makyaj hileleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here