Ruj Sorunları ve Çözümleri

Ruj sürmek özen istiyor. Dikkatler dudaklara çekileceğinden dudakların kurumuş, çatlamış olmaması, rujun düzgün sürülmüş olması gereklidir. Ruj sürerken dikkat edilmesi gerekenler ile rujun bulaşmaması, dağılmaması için yapılabilecekler "Ruj Sorunları ve Çözümleri" yazısıyla esraninportresi'nde.

0
978

Ruj Sorunları ve Çözümleri

7- Dudaktan çıkmaması

Şimdiye kadar rujun dudaktan çıkmaması adına önlemler aldığımız ve sonuçta iyi bir iş çıkardığımızı düşünürsek, dudaktan ruju temizlemek için zorlanacağımız akla gelebilir. Ancak hafifçe ovuşturmaya başlamadan önce yapmanız gereken biraz temizleme yağı (hindistan cevizi yağı da kullanılabilir) alın ve dudaklarınıza silmeye başlayın. Hem dudaklarınıza kuvvet uygulamadığınız için zarar vermeyecek, hem makyaj kolay çıkacak hem de dudakları nemlendirip, besleyeceksiniz.

8- Elbiselere bulaşan ruj

Gömleğinin yakasında biraz ruj lekesi mi var? İhtiyacınız olanlar birkaç kağıt havlu ve bir saç spreyi. Önce lekenin altına bir parça kağıt havlu yerleştirerek diğer yerlere bulaşmasını önceleyin. Saç spreyini kağıt havlu üzerine sıkıp leke üzerine sıkıca sürtün. Gömleği yıkamaya atmadan önce 10 dakika bekletin.

2 jojoba yagi ile goz makyaji temizleyici yapimi_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here