İlkbahar/Yaz 2019 Makyaj Trendleri

2019 en yeni makyaj trendleri, eğlenceli bir sezon olacağına işaret ediyor. Renkli farlar, parlak bir cilt veya dudaklar... İşte bu sezon denemeniz için en heyecan verici ilkbahar-yaz 2019 makyaj trendleri, esraninportresi'nde.

0
938

2019 en yeni makyaj trendleri, eğlenceli bir sezon olacağına işaret ediyor. Renkli farlar, parlak bir cilt veya dudaklar… İşte bu sezon denemeniz için en heyecan verici ilkbahar-yaz 2019 makyaj trendleri, esraninportresi’nde.

2019 Makyaj trendleri ile ilgili tüm detayları daha önceden paylaşmış olmalıydım ancak geçen yıl aramıza katılan minik sebebiyle her şey biraz gecikmeli gerçekleşiyor. Diğer yandan henüz mart ayında olduğumuzu düşünürsek, kalan 9 ay için fırsat var demektir.

2019 yılının en yeni makyaj trendleri aslında bize renklerle dolu eğlenceli bir sezon olacağına işaret ediyor. Hele ki şu sıralar baharın hemen kapımızda olduğunu düşünürsek, renkli farlarınızı ortaya çıkarma vaktidir diyorum. Bu sezon biraz güveli bölgelerimizden çıkıp riskler alacağız gibi duruyor. İşte bu sezon denemeniz için en heyecan verici ilkbahar-yaz 2019 makyaj trendleri.

İlkbahar/Yaz 2019 Makyaj Trendleri

  • Renkli Maskara :

90’lı yılları hatırlatan ve gözleri daha eğlenceli hale getiren bir trend, renkli maskaralar… Kullanacağınız far renginden bağımsız renk seçebilir veya eşleştirebilirsiniz. Her iki durumda da, kirpiklerinizdeki renk gözlerinizi ortaya çıkarır ve tüm dikkati gözlere çeker.

  • Pullu, Parlak Göz Farı :

2019 baharında, gözlere biraz parıltı eklemekten çekinmeyin.

  • Nude Makyaj :

Minimalist makyaj yapmayı tercih edenleri sevindirecek bir seçenek aslında. Renksiz makyaj olarak da adlandırılan nude tonların kullanıldığı makyaj, adeta canlı göz farını protesto etmek için burada gibi. Ancak bu yeni trend makyajsız gibi görünmeyi sağlayan makyaj görünüşüne de pek benzemiyor. Nude tonlar kullanılsa da her şey parlıyor olmalı! Kremsi cilt, yumuşak kontur ve parlak dudaklar bu eğilimi yakalamanız için gerekenler.

  • Parlak Cilt :

2019 İlkbahar-yaz sezonunda hepimiz parlak cilt görünümüne sahip olacağız. Çünkü görünen o ki, parlak cilt takıntılarımız nedeniyle önümüzdeki sezon toz vurgulayıcıların popülerliği artacak gibi görünüyor. Yüzünüzde parlak bir yanılsama yaratmak için cildinizi uygun şekilde hazırlamanız ve pudra yerine kremsi ürünler kullanmanız gerekiyor.

  • Yeşil Göz Farı :

Ünlüler arasındaki yeşil göz farı çılgınlığını fark ettiniz mi? Bu güzel ve evrensel olarak çok hoş olan renk şimdi trend…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here