Fotoğraflarda Güzel Çıkmak için Nasıl Makyaj Yapmalı?

Fotoğraflarda güzel çıkmak, daha fotojenik olabilmek hemen herkesin isteği aslında. Aslında makyajda ufak değişiklikler yaparak bunu mümkün kılmak oldukça kolay. İşte, uzmanların tavsiyeleri ile Fotoğraflarda Güzel Çıkmak için Makyaj Önerileri esraninportresi'nde.

1
5883

Fotoğraflarda güzel çıkmak, daha fotojenik olabilmek hemen herkesin isteği aslında. Aslında makyajda ufak değişiklikler yaparak bunu mümkün kılmak oldukça kolay. İşte, uzmanların tavsiyeleri ile Fotoğraflarda Güzel Çıkmak için Makyaj Önerileri esraninportresi’nde.

Daha önce sizlerle daha fotojenik olmak ve daha fotojenik çıkmak için yapmanız gerekenler ile ilgili tüyoları paylaşmıştım. Bazen birilerine imreniriz, her nasıl çekilirse çekilsin fotoğraflarda iyi çıkmak konusunda çok başarılıdırlar. Aslında onları biraz incelediğinizde fark ederseniz ki ilk kural rahat olmaktır. Bunun dışındaki detaylara bu yazıda girmeyeceğim. Eğer önceki yazıyı okumadıysanız daha fotojenik olmak için bilmeniz gerekenler  yazısına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Peki bugünkü konumuz daha çok ne üzerine? Fotoğraflarda güzel çıkmak için, makyajınızda yapmanız gereken küçük hileler bahsedeceğim. Biz kadınlar, nasılsa çoğu zaman makyaj yapıyoruz ki bu yüzden makyajda ufak değişiklikler yapmak bizim için sorun değil, hele ki ucunda fotoğraflarda güzel çıkma şansı varsa… İşte, uzmanların tavsiyeleri ile fotoğraflarda güzel çıkmak için makyaj önerileri 

Fotoğraflarda Güzel Çıkmak için Nasıl Makyaj Yapmalı?

1-Göz farının dağılarak fondöteninizi bozulmasına da engel olmak için önce göz farı uygulayın

Genelde şöyle durumlar karşılaşabiliyoruz. Fondöteni sürüp, göz makyajını yapmaya başladığınızda sürerken elimizin değmesi yada toz göz farının dağılıp yanaklarımızda istemediğimiz lekelerin oluşmasına sebep oluyor. Bu yüzden makyaja, fondötenden önce göz makyajınızı yaparak başlamamızı öneriyorlar. Bunun için göz kapaklarından kaşlara kadar olan kısma ince bir alt baz uyguladıktan sonra, az en iyisidir prensibini hatırlayarak hafif gölgeli göz farı sürüyoruz. Aşırı makyajın sizi olduğunuzdan yaşlı göstereceğini unutmayın.

fotoğraf için makyaj nasıl yapılmalı_mini

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here