Az Kalan Makyaj Malzemelerini Değerlendirmenin Yolları

0
2564

Makyaj malzemeleri, biz kadınların vazgeçilmezdir. Bu yüzden atmaya bile kıyamayız bazen. Artık kullanılamayacak durumda olan ya da çok az kalan makyaj malzemelerini değerlendirme yolları esraninportresi’nde.

Makyaj malzemeleri, biz kadınların vazgeçilmezdir. Çoğu zamanda eskileri tam bitirmeden (kenarında köşesinde kalır, kullanamayız) yenilerini alırız. Diğer yandan makyaj malzemeleri hiç istemesek de bazen kırılabilir  Eminim başınıza gelmiştir, hızlıca çantaya atarız veya kaybettik zannederiz. Sonra bir anda karşımıza çıkar ama artık kullanılmaz haldedir! İşte bu durumlarda onları tekrar kullanılabilir hale getirmek için bir takım çözümlere ihtiyacımız olacaktır.

İşte bende bugün sizler için artık kullanılamayacak durumda olan ya da çok az kalan makyaj malzemelerini değerlendirme yolları derledim. Umarım işinize yararlar

Dudak parlatıcısı olarak eski allık

Uzun zamandır kullandığınız ve çok az kalan allığınızı değerlendirmek için dudak parlatıcısı ile karıştırmayı deneyebilirsiniz. Ortaya hem hoşunuza gidecek bir renk çıkmış olur hem de allığınızı değerlendirmiş olursunuz.

1Dudak Parlatıcısı_mini

Kurumuş maskarayı kullanabilmek 

Kuruduğunu düşündüğünüz maskarayı sıcak bir su dolu bir kabın içine koyun. Bir süre beklettikten sonra maskarayı kontrol ettiğinizde, dipten kurumuş maskaranın tekrar akışkan haline geldiğini göreceksiniz.

2Kurumuş Maskarayı_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here