2021’e Aydınlık Gözlerle Bakın!

Daha aydınlık ve kusurlardan arınmış bir cilde sahip olmak hayal değil! GR Hd Concealer High Definition - Hd Kapatıcı, özel pigmentleri ile ışığı dağıtır, cildinize pürüzsüz bir görünüş kazandırır.

0
932

Az kaldı, 2021’e doğru günleri saymaya başladık bile! Hayatlarımızın kısıtlandığı, ruhumuzun kimi zaman fazlasıyla karardığı bu yılı ona biraz küskün gönderiyoruz. Nitekim bizi çok yordu. Ama 2021 yeni trendler, yeni güzellik deneyimleri ve elbette umutla geliyor! Ve henüz maskelerden kurtulmak mümkün olmadığı için yeni yılda gözler yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi, göz altı kapatıcısı ise en büyük kurtarıcımız olmaya devam ediyor!

Ruhunuzun Yorgunluğu Gözlerinize Yansımasın!

Ofislerimize koşturduğumuz, işe yetişmek için trafikte saatler geçirdiğimiz günleri özleyecek hale geldik 2020’de. Evden çalışma kavramı, Zoom toplantılarında gömleğin altına eşofman derken, moda ve güzellik trendleri de ilginç bir yol aldı bu yıl. Kirpikler ön plana çıktı, göz makyajındaki ise neon, fosforlu ve gotik desenler gibi çarpıcı tarzda farlar ağırlıktaydı. Göz altı kapatıcısı ise en doğal makyaj da bile sürdüğümüz bir üründü. Şimdi, hazır makyaj çantamızı yenileyip kendimize güzel hediyeler verme zamanı gelmişken, önce gözler diyoruz.

Çünkü bu kış, gözler yine önceliğimiz. Hal böyle olunca, göz altı morlukları ve lekeler canınızı daha çok sıkabilir. Göz altı kapatıcısı işte burada imdadımıza yetişiyor. Peki, en iyi göz altı kapatıcısı hangisi? Aslında bu sorunun cevabı daha çok göz bölgenizdeki sorunlarınızla belirleniyor. Renk dengesizlikleri, morluk ve halkalar için çözüm, makyaj çantanızdan eksik etmeyeceğiniz bir göz altı kapatıcısı. Gözlerinizin daha parlak görünmesine de yardımcı olan bu makyaj malzemesi, 2021’in doğal makyaj trendinde en büyük yardımcınız olabilir.

Göz Altı Kapatıcısı Sürerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Göz altı derimiz cildimizdeki en hassas bölgelerden biridir. Bu bölgede kullanacağınız makyaj ürünlerini her zaman hafif hareketlerle uygulamalısınız. Bu bölgeye herhangi bir makyaj ürünü uygulamadan önce bir yüz temizleme ürünü ile arındırmalı ve yeni makyaja hazırlamanız da önemli. Çünkü temiz bir cilt, özellikle fondöten ve kapatıcının çok daha uzun ömürlü ve kalıcı olması demektir. Yumuşak bir fırça ya da süngerle sürebileceğiniz göz altı kapatıcısı, gün boyu cildinize aydınlık ve sağlıklı bir görünüm katacaktır.

Eğer göz çevrenizdeki halkalardan kurtulamıyorsanız, göz altı kapatıcısını burnunuzun iç kısmına sürmeyi deneyin. Böylelikle cildinize hakim olan o yorgun havayı ortadan kaldırabilirsiniz. Cildinizdeki leke ve koyu renk halkalar gibi sorunların en önemli kaynağı elbette ki yorgunluk. Elinizden geldiğince düzenli beslenin, bol su için ve uyku düzeninizi aksatmayın.

Alışveriş tercihlerinizde ise, göz altı kapatıcısı fiyatlarından ziyade, alacağınız ürünün kapatıcılığı ve kalıcılığı gibi özelliklerine göre karar verebilirsiniz. Aynı zamanda cildinizi nemlendirme özelliği bulunan ürünler ise oldukça pratik.

Yeni Yılda Yine Güzeliz, Yine Bakımlı!

Daha aydınlık ve kusurlardan arınmış bir cilde sahip olmak hayal değil! GR Hd Concealer High Definition – Hd Kapatıcı, özel pigmentleri ile ışığı dağıtır, cildinize pürüzsüz bir görünüş kazandırır. Ağırlık hissi olmaksızın kusurları kapatırken, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı da korur. Kullanımı kolay ve pratik makyaj malzemelerini kim sevmez ki?

İşte, Liquid Concealer – Likit Kapatıcı tam da böyle bir makyaj ürünü. Farklı renk seçenekleri ve yumuşak dokusu ile göz çevrenize ışık katar, göz altındaki morlukları giderir. Makyaj çantanızda setlerin konforundan yararlanmak istiyorsanız, ciltteki pek çok soruna çözüm sunan Correct & Conceal Camouflage Cream Palette – Kamuflaj Krem Palette’e bayılacaksınız. Göz altı kapatıcısı ve diğer özellikleri ile yer kaplamayan bu set, fondötenin altına da uygulanabiliyor. Dört farklı rengi ile, her an çantanızda taşıyabileceğiniz bu Golden Rose göz altı kapatıcısı, GR So Cute Liquid Concealer ise mükemmel bir makyaj deneyimi sunuyor. Yeni yılda da Golden Rose makyaj ve bakım ürünleri ile aynada sizi ışıltılı bir yansıma bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here