Makyaj Malzemeleri Düzenleme

Hiç bir zaman azalmayan, hatta aksine artan makyaj malzemeleri için düzenleme önerileri ihtiyacınız var mı? Banyonun veya yatak odasının en dağınık görünen bölümü makyaj malzemeleri, takılar, fön makinesi, saç düzleştirici, makyaj fırçaları, saç fırçaları gibi güzellik malzemeleri yer alan alan mı? Eğer bu soruların cevapları "Evet" ise, işte yaratıcı makyaj malzemeleri düzenleme fikirleri

1
3564

Hiç bir zaman azalmayan, hatta aksine artan makyaj malzemeleri için düzenleme önerileri ihtiyacınız var mı? Banyonun veya yatak odasının en dağınık görünen bölümü makyaj malzemeleri, takılar, fön makinesi, saç düzleştirici, makyaj fırçaları, saç fırçaları gibi güzellik malzemeleri yer alan alan mı? Eğer bu soruların cevapları “Evet” ise, işte yaratıcı makyaj malzemeleri düzenleme fikirleri

Günlük telaşınız içerisinde aradığınız ruju kolaylıkla bulamıyorsanız, neyi nereye koyduğunuzu hatırlayamayacağınız kadar karışık bir dolap düzenine ulaştıysanız, banyo dolabı veya yatak odası çekmecelerini, makyaj malzemeleri düzenleme vakti çoktan gelmiş demektir. Bu durumun bir yerden sonra inanın dağınıklık ile hiç ilgisi yok. Her zaman yeni bir kozmetik ürüne ihtiyaç vardır ve eskiyenleri de mutlaka değiştirmek gerekir. İşte, bu malzemeler düzenlememişsek hangilerinin eskidiğini fark edemeyiz, dolayısıyla neye ihtiyacımız olup olmadığını da ayıramayız. Ayrıca yazının başında da belirttiğim gibi telaşla hazırlanmaya çalışırken gerekli makyaj malzemesini bulamazsanız ki bu da geç kalmanıza sebep olabilir. Tüm bu sebeplerden dolayı buyurun, makyaj malzemesi düzenleme üzerine yaptığım araştırma ile ortaya çıkan düzenleme fikirleri bir göz atın.

Makyaj Malzemeleri Düzenleme

1- Parfüm Ve Deodorantları Düzenleme

1 parfümleri düzenleme fikirleri_mini

En çok tercih edilen, makyaj malzemeleri ile birlikte deodorant ve parfümleri düzenleme fikri, pasta tabakları. Mutlaka görmüşsünüzdür; büyük yuvarlak ve dönebilen pasta tabakları, hem kullanışlı hem de dekoratif olmaları sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Bu tabii yeriniz olması durumda kullanabileceğiniz bir düzenleme fikri. Ben ne yaptığımdan bahsedeyim; ince, uzun, duvara monte edilebilen CD raflarını bilirsiniz. (İkea gibi yapı marketlerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz) İşte, o rafları ben parfümleri ve ojelerimi düzenlemek için kullanıyorum. Hem benim hem de eşimin tüm parfümlerini orada toplamama yardımcı oldu. Hem yer kaplamıyor hem de kolaylıkla hepsine ulaşabiliyorum.

Temizlik malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine, banyo malzemelerine kadar alabildiğince doldururuz banyoyu. Peki bu doğru mu? Bazı malzemelerin banyoya konulmasıyla yapılarının bozulabileceğini bilmelisiniz. İşte–>banyoda tutulmaması gerekenler esraninportresi’nde.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here