Kirpikleri Uzatmanın Doğal Yolları

Kısa kirpiklere ve seyrek kirpiklere sahipsek, kirpikleri uzatmanın ve gürleştirmek için birbirinden değişik yöntemlere başvururuz. Bu kirpik uzatma yöntemleri içerisinde, doğal bitkisel yağları kullamak veya zamanın kısıtlı olduğu günlerde makyaj hilelerini kullanmak yer alıyor. İşte,  kirpikleri uzatmanın doğal yolları esraninportresi.com'da

1
3363

Her kadın, uzun ve daha gür kirpiklere sahip olmayı arzu eder. Kısa kirpiklere ve seyrek kirpiklere sahipsek, kirpikleri uzatmanın ve gürleştirmek için birbirinden değişik yöntemlere başvururuz. Bu kirpik uzatma yöntemleri içerisinde, doğal bitkisel yağları kullamak veya zamanın kısıtlı olduğu günlerde makyaj hilelerini kullanmak yer alıyor. İşte,  kirpikleri uzatmanın doğal yolları esraninportresi.com’da

Gözleri oraya çıkaran önemli bir detaydır kirpikler. Zaman içerisinde, çeşitli sebeplerle kirpik dökülmesi sorunu yaşayabiliriz. Bir sorunun da ötesinde, kısa kirpiklerimiz için çözüm arıyor olabiliriz. Çünkü her kadın, uzun kirpik ve hatta uzun, daha gür kirpiklere sahip olmayı arzu eder. Kısa kirpiklere ve seyrek kirpiklere sahipsek, kirpikleri uzatmanın ve gürleştirmek için birbirinden değişik yöntemlere başvururuz. Bu kirpik uzatma yöntemleri içerisinde, çeşitli yağları kullamak veya zamanımızın kısıtlı olduğu günlerde, bir takım makyaj hilelerini kullanmak yer alıyor. Gelin, kirpikleri uzatmanın doğal yolları ile ilgili derlediğim bu kısa bilgilere bir göz atalım.

Kirpikleri Uzatmanın Doğal Yolları

1- Takma kirpik etkisi için kirpik pudralama

bebek pudrası_mini

Bu makyaj hilesi, pek çok uzman tarafından kullanılıyor. Makyajı yapıp, bir kat rimel sürdükten sonra, bir fırçayı (bir rimel fırçası da kullanabilirsiniz) bebek pudrasına batırıyorsunuz ve kirpiklerinize sürüyorsunuz. Ardından üzerine ikinci kat rimel sürdükten sonra sonuç tıpkı yukarıdaki gibi Çünkü, ilk kat rimelin üzerine geçilen pudra; ikinci kat rimele  ekstra bir platform sağlıyor. Böylece kirpikler olduğundan dolgun ve uzun görünüyor. 

2- Kiprikleri beslemek ve güçlendirmek için dudak kremi

kirpikleri beslemek için_mini

Nemlendirme özelliği sebebiyle, kış aylarında sıklıkla tercih ettiğimiz dudak kremlerini kirpiklerinizi nemlendirmek ve güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Göz makyajınızı yapmadan önce, dudak kreminizden bir miktar kirpiklerinize sürün ve kirpiklerinizi tarayın. Ardından maskarayı sürebilirsiniz. 

Uzun kirpikler için kirpik bakımı yapmak adına doğal yağlar mükemmeldir…

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here