Kahve ile Güzellik Sırları

Kahvenin saç ve cilt için ne kadar faydalı ve hatta mucizevi bir ürün olduğunu biliyor muydunuz? Kahvenin cilde ve saçlara faydaları yanı sıra, kahve ile güzellik sırları ve birbirinden farklı kahve maskesi tarifleri esraninportresi'nde. 

8
8350

Kahvenin saç ve cilt için ne kadar faydalı ve hatta mucizevi bir ürün olduğunu biliyor muydunuz? Kahvenin cilde ve saçlara faydaları yanı sıra, kahve ile güzellik sırları ve birbirinden farklı kahve maskesi tarifleri esraninportresi’nde. 

Kahve ile Güzellik Sırları : Kendimi tam bir kahve bağımlısı olarak tanımlanıyorum ben. Sabahın oldukça erken saatleri de güne başlayan biri olarak başka türlü uyanamadığımı düşünüyorum. Her şeyin fazlası zarar ve elbette bu kahve için de geçerli. Fazlası kalpte çarpıntı yapar, selülit yapar… Bunları oldukça iyi biliyoruz da, kahvenin saç ve cilt için ne kadar faydalı ve hatta mucizevi bir ürün olduğunu biliyor muyuz? Kahve ile gelen güzellik sırları detaylarına geçmeden önce yapacağınız kahve maskelerinin neden faydalı olacağından kısacık bahsetmek istiyorum.

Kahve ile Güzellik Sırları

1 kahve ile güzellik maskesi yapımı_mini

Kahvenin cilde en önemli faydalarından biri ki bence en önemlisi, cildi sıkılaştırarak pürüzsüz görünüm sağlaması. Düzenli kullanılması halinde, tıkanan ve artık sivilce oluşumuna sebep olabilecek ölü hücreleri temizler.

Uykusuzluk, yorgunluk ve stres gibi genetik sebepler dışında oluşmuş göz altı şişliği ve morlukları azaltıp, cildi canladırması bir diğer önemli faydası.

Kahve, yaşlanmaya karşı cildi esnekleştiren besinler açısından zengindir. Lenf dolaşımını destekleyen kafein sayesinde, fazla tüketildiği zaman sebep olduğu selüliti tedavi edici özelliği bulunmaktadır.

Güzel kokusu ve hoş tadı sebebiyle mutfakların vazgeçilmezlerinden biri olan tarçın ile de evde kolayca kendi cilt bakımınızı veya yüz maskenizi hazırlayabilir, doğal makyaj malzemenizi de yapabilirsiniz. İşte, tarçının faydaları yanı sıra tarçın ile hazırlanan cilt maskesi tarifleri, doğal makyaj malzemesi yapımı önerisi ve diğer–> tarçın ile güzellik sırları esraninportresi’nde.

Kahvenin faydalarına kısaca göre sıra geldi kahve ile gelecek güzellik sırları detaylarına ve nasıl yapacağımızı anlatmaya. Okumaya devam etmek için SONRAKİ SAYFA NUMARALARI‘na tıklamanız yeterli.

8 YORUMLAR

  1. Kahve telvesi ne?? Birde sivilcelerimi ve aknelerimi tamameen geçiren bu karışım var mi?
    Yüzüm çok yağlı yüzümde makyaj yapmıyorum sadece gözlerime yapıyorum (herzaman sizi takip ediyorum)♡☆♡☆

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here