Hayat Kurtarıcı Makyaj Tüyoları

11
303

Kırılmış rujlar nasıl tamir edilir, rujun kalıcılığı nasıl arttırılır? Hepimizin bazen makyaj tüyolarına ihtiyacımız oluyor. İşte bütçenizden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak, hayat kurtarıcı makyaj tüyoları esraninportresi.com’da

Uzun zamandır Makyaj Tüyoları ile ilgili pratik bilgilerin peşindeyim aslında. Parçalanmış rujlar mı var ya da sadece 3 dakikada hazırlanıp çıkmak mı istiyorsun o zaman doğru yazıyı okuyorsun emin olabilirsin. Araştırmalarım sırasında makyaj tüyoları ile ilgili bulduklarımı toparladım ve artık sizlerle de paylaşmaya başlayabilirim diye düşünüyorum. Bulacağınız bilgiler size hem bütçeniz hemde zaman açısından tasarruf etmenizi sağlayacak, aynı zaman da çok da yardımcı olacak. İçerisinde bildikleriniz olduğu gibi, makyaj ile ilgili bilmediğiniz bilgiler de yer alıyor. Gelin, bulduğum Hayat Kurtarıcı Makyaj Tüyoları neler birlikte bakalım.

Hayat Kurtarıcı Makyaj Tüyoları

1- Kendi ruj paletinizi oluşturun. Bunun için bildiğimiz hap kutularından faydalanıyoruz. Kolaylıkla da yerinden çıkarmak mümkün bu kutuları. Kırılmış ama kullanmayı da sevdiğiniz rujlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda kendi renk paletinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir diğer aparatta spatula tabii. Spatulayı temizlemek için de alkol kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı renkleri karıştırmayı denemek istiyorsak düşük ısıda saç kurutma makinesi ile rujları bir miktar eritip bu işlemi yapabilirmişiz.

RUJ

(resim kaynak : probeauty)

2- Bunu bir çoğunuzun bildiğine eminim ama bilmeyenler için tekrarlamakta sakınca görmüyorum. Kendi ten renginizin bir açık tonunda göz kalemini eğer göz altlarınızda kullanırsanız, gözlerinizi daha büyük görünmesine yardımcı olursunuz. Bir faydası da eğer akşamdan kalma yorgun ve kırmızı gözlere sahipseniz bu yöntem onları kapatacaktır. Burada yapılan yanlış genelde, beyaz göz altı kalemi kullanmak oluyor.

GÖZ KALEMİ

(resim kaynak : samram)

Yeni bir yıl ile birlikte stilinde değişiklik yapmak, farklı ruj rengi veya oje rengi denemek, farklı saç modelleri yapmak isteyenler için 2017 kış aylarında daha fazla öne çıkan makyaj önerilerini, trend oje rengini, en popüler saç modelini hazırladık. İşte—> 2017 kış güzellik trendleri esraninportresi’nde.

11 YORUMLAR

    • Merhaba,

      Aslında önemli olan vazgeçmemek. İlk zamanlar eliniz alışkanlık kazanmadığı için istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz ama denemekten vazgeçmeyin. Yaptıkça elinizin alıştığını ve hatta çok kolaylıkla yapabildiğinizi fark edeceksiniz.

  1. maşa olayı gerçekden doğru pratik ve zaman kaybı ayrıca bi ruj meraklısı olarak verdiğiniz bilgiler içinde çok teşekkür ederim :)

    • Rimeli Maxfactor öneririm, benimde en memnun olduğum bu açıkçası. Fondoten olaraksa Flormar Mat-Velvet kullanıyorum. Cildim sorunlu ve bir tek bununla rahat edebildim. Bende çok marka denedim. Cildime ve tenime uygun olanı da zaman içerisinde buldum. Oje olarak örneğin, rimmel london salon pro oje kesinlikle tavsiye ederim. Çok iyi bir renk yoğunluğuna ve kolay sürülmeye yarayan fırçaya sahipler. Bunlar ilk aklıma gelenler ve en çok memnun olduklarım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here