Günlük Hayatta İşinize Yarayacak Güzellik İpuçları

Moda, makyaj, güzellik uygulamaları ve trendler o kadar hızlı değişime uğruyor ki her zaman bilmediğimiz yeni uygulamalar çıkıyor karşımıza. Sizler için hazırladığımız, günlük hayatınızda kolayca uygulayabileceğiniz oldukça işinize yarayacak küçük bir güzellik ipuçları listesi, esraninportresi'nde.

0
43884

Hepimiz daha güzel olmanın peşindeyiz. Sizlere günlük hayatta kolayca uygulayabileceğiniz oldukça işinize yarayacak bir güzellik ipuçları listesi hazırladık. Soyulan ojeleri pratik şekilde düzeltmekten, parfümün daha uzun süre dayanmasına, ciltteki parlamayı azaltmanın pratik yolundan, daha hacimli saçlar için yapmanız gerekenlere kadar pek çok ipucu sizleri bekliyor.

Hepimiz güzel olmak uğruna sürekli dergileri karıştırır, nerede güzellik ile ilgili bir ipucu varsa okumaya, öğrenmeye çalışırız. Bugün bende sizler için günlük hayatımızda kolayca uygulayabileceğimiz oldukça işimize yarayacak küçük bir güzellik ipuçları listesi hazırladım. Eminim aralarında bildikleriniz, okuduklarınız ve hatta zaten uyguladıklarınız da vardır. Ancak emin olabilirsiniz ki içlerinde ilk defa okuyacaklarınız da var. Sizlerin de burada olanlar dışında kullandığı pratik güzellik çözümleri var ise mutlaka benimle paylaşın.

Günlük Hayatta İşinize Yarayacak Güzellik İpuçları

1- Soyulan ojeler :

Tırnak Bakımı ve El Bakımı Önerileri her kadının ilgisini çekerOjeleri sürdükten bir kaç gün sonra ojeler uçlardan soyulmaya başlar. Zamansızlıktan ojeyi çıkarıp, yenisi süremeyiz de. Böyle zamanlar için mükemmel çözümlerden biri ojelerin soyulan kısımlarına simli ojeler sürmek. Böylece hem kötü görünen ojeden kurtulursunuz hem de ojelerin yenilenmiş olmasını sağlarsınız.

1Soyulan Manikür_mini

2- Daha uzun süre dayanan parfüm :

Biliyorum ki pek çoğunuz sıktığınız parfümün yenileme gereği duymadan, sabahtan akşama dayanmasını istersiniz. Bunun için yapabileceğiniz aslında pratik bir çözüm de var. Parfüm sıkmadan önce cildinize ince bir tabaka halinde vazelin sürün. Böylelikle parfümün daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Her zaman güzel kokmanın sırları arasında bu ipucu önemli bir detaydır.

2Parfüm sıkmadan_mini

3- Gözleri daha büyük göstermek için :

Daha canlı, uyanık görünmek aynı zamanda da gözlerinizin daha büyük görünmesi için göz kapağınızın altında beyaz eyeliner uygulayabilirsiniz. Göz makyajı yaparken dikkat edeceğiniz bir kaç küçük detay ile daha büyük görünen gözlere sahip olabilirsiniz. –> Gözleri büyük gösteren makyaj

3beyaz eyeliner_mini

Makyaj öncesi uygulanan nemlendirici sonrasında uygulanacak ürünlerin yüzdeki kalıcılığını arttıran bir etki gösterecektir. Nemlendiriciyi tüm yüzünüze, boyun ve gerdan bölgenize sürmeyi atlamayın. Cildin nemlendiriciyi emmesi için 5 dakika bekleyin.

Diğer uygulaması kolay güzellik ipuçlarını okumaya devam etmek için SONRAKİ SAYFA numaralarına ait butonlara tıklamanız ve diğer sayfaya geçiş yapmanız yeterli!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here