Görünümünüzü Değiştirecek Güzellik Sırları

2
208

Makyaj yapmak, kadınların güzelliklerini vurgulamak adına vazgeçilmezi. Bazı makyaj sırları vardır ki, görünümü değiştirecek kadar etkili olur. İşte makyaja dair bilmeniz gereken tüm ipuçları Görünümünüzü Değiştirecek Güzellik Sırları yazısıyla esraninportresi’nde.

Hayat koşturması içerisinde makyaj, bir rutin haline geliyor aslında. Burada önemli olan nokta bunun kolay ve iyi yapılır bir rutine dönüşmesi. Sürekli bir yerlere yetişme çabası içerisinde olduğumuz için kapıdan zamanında çıkmak gerekiyor. Bu noktada en çok vakit kaybedilen makyajda, doğru ve en kestirme yöntemi bilmek çok önemli hale geliyor. Burada size nasıl yardımcı olabilirim diye düşünüp, araştırma yaparken derlediğim, görünümü değiştirecek güzellik sırları neler sizlerle paylaşmak istiyorum.

İçlerinde bildiğiniz yöntemler de olabilir elbette. Amacım makyajınızda yapacağınız ufak değişikliklerle daha fark edilir hale gelebilmek.

Görünümünüzü hızla değiştirecek güzellik sırları 2

Görünümünüzü Değiştirecek Güzellik Sırları

Görünümü değiştirecek güzellik sırları : İyi bir makyajın en temel ilkesi iyi bir alt baz oluşturmaktan geçiyor (tabii bir de her gün yapılması gereken cilt temizliği!) Yüzünüzün doğru bölgelerini gölgelendirmek, ışıklandırmak ve bu alışkanlığı kazanmak gerekiyor. Gölgeleme için bir kere bronzlaştırıcınızı kullanabilirsiniz. Bunu uygularken genel kanı büyük fırça kullanmak olsa da, büyük fırça daha az kontrol demektir. İşte bu yüzden daha keskin bir uygulama için daha ince bir fırça kullanın. Dağıtma işlemine geçtiğinizde orta büyüklükte bir fırça kullanabilirsiniz.

Güzellik Sırları

2 YORUMLAR

 1. her zaman yararlanıyor ve fark yaratıyorum teşekkürler

  Estetik ve çekici
  S ihirlidir etkisi
  R ehberliği bilgisi
  A çılar yaratır fikri

  N esneldir görüşleri
  Işltı perisi
  N eticelendirir çareleri

  P ahalı olmayan çözümleri
  O rtak olan problemleri
  R enklidir seçimleri
  T ürlü türlü alternatifleri
  E mpati yaratır sevgileri,
  S ıcaklık katar görüşleri
  İ maret eden nesneleri

  • Gül hanım,

   Güne sizin muhteşem akrostiş’iniz ile başladım. Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.
   Çook ama çok teşekkürler.

   Sevgiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here