Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

Evlilik öncesi hazırlıklar zevkli olduğu kadar yoğun ve yorucudur. Davetli listesi, düğün yeri, ev eşyası derken son güne yaklaştıkça yoğunluk artar. Bu noktada muhteşem görünmek adına gelin makyajı, gelin saçı derken evlilik öncesi kişisel bakıma önem vermek gerekiyor.  İşte, düğünde mükemmel görünmek için gelinlere evlilik öncesi kişisel bakım önerileri esraninportresi'nde.

1
6355

Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

Evlilik öncesi kişisel bakım : Düğüne 4 Ay Kala

Vücut : Spor yapmaya devam ettiğinizi düşünerek, hem rahatlatıp stresinizi azaltması hem de sıkılaşmaya yardım etmesi açısından masajı listenize ekleyebilirsiniz. 6 ay önceden spora başladığınız için artık vücudunuz şekle girmeye başlamıştır ve gelinlik provalarına başlanabilir.

Dişler : O gece en çok yapacağınız eylemlerden biri gülümsemek olacağı için, bembeyaz dişlere sahip olmak olmazsa olmazlardan olmalı. Diş doktorunuza giderek, gerekli diş tedavilerinizi yapmasını ve diş beyazlatma tedavisi yapmasını isteyebilirsiniz. Olası diş tedavileri veya tekrarlanması gereken diş beyazlatma uygulamaları sebebiyle 4 ay kala başlamak daha iyi olacaktır sizin için. Çünkü son dakika yapılan uygulamalar ile her zaman istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz.

5 evlilik öncesi hazırlıkları_mini

1 Yorum

  1. burdan yeni evlenecek olan arkadaşlara sesleniyorum. kesinlikle kaş alımını ve ağdanızı asla son güne bırakmayın. benim cildim hassastır ama en fazla 2 saat sonra hiç bişeyim kalmazdı. stresten heralde kabardım resmen bepanthen sürmek zorunda kaldım. Birde mutlaka bir saç bakımı yaptırın kuaförler gelin başı diye çok yıpratıyolar saçları ilk gününüzde bakımsız bir saçla kocanızın karşısında olmak istemezsiniz :) ben keratin sprey sürmüştüm saçlarıma yumuşacık oldu. yazıda denk gelmedim ama tırnak bakımıda çok önemli onu da unutmayın ;)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here