Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

Evlilik öncesi hazırlıklar zevkli olduğu kadar yoğun ve yorucudur. Davetli listesi, düğün yeri, ev eşyası derken son güne yaklaştıkça yoğunluk artar. Bu noktada muhteşem görünmek adına gelin makyajı, gelin saçı derken evlilik öncesi kişisel bakıma önem vermek gerekiyor.  İşte, düğünde mükemmel görünmek için gelinlere evlilik öncesi kişisel bakım önerileri esraninportresi'nde.

1
6358

Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

Evlilik öncesi kişisel bakım : Düğüne 4 Ay Kala

Saçlar : Saç bakımları işe yaradı, saçlarım artık çok sağlıklı ve istediğim renge de sahibim artık diyorsanız sıra geldi düğün saçınızı nerede ve kime yaptıracağınıza. Düğünün nerede olacağı, kuaförde mi hazırlanacaksınız yoksa düğünün yapılacağı yerde mi, gibi detaylara göre karar vermeniz gerektiğini de unutmayın. Birkaç kuaföre salonuna gidip, oradaki uzmanlarla konuşup denemeler yapabilirsiniz. Tekrar ediyorum, gelin saçı modeline karar verirken radikal değişikliklerden kaçının zaten siz şimdiye kadar saç rengine ve uzunluğuna karar verdiniz. Eğer zaten bir kuaförüm var ve bu kadar erkenden araştırma yapmaya ihtiyacım yok diyorsanız şanslısınız. O zaman düzenli saç bakımları yapmaya devam etmek yeterlidir sizin için.

4 gelin makyajı önerileri_mini

Kaşlar : Şimdiye kadar hiç bahsetmediğimiz bir konu kaşlar. Yüz ifadenizi belirleyen en önemli unsurlardan biri oldukları için asla kaşlarınızı kendiniz almayın. Hatta kaş şeklimden memnun değilim diyorsanız tam bir uzman bulun kendinize bu konuda. Yüz şeklinize uygun kaş modeli, kaş kalınlığı ve kaş kavisi nasıl olmalı gibi önemli detaylarla ilgili sadece onların sözlerini dinleyin. Gözlerinizin güzelliğini de öne çıkaracak olan kaşlarınıza gereken özeni göstermelisiniz. Kalınlaştırmak istiyorsanız kaşlarınızı, daha önceden de bu işlemlere başlamanız gerekeceğini unutmayın.

1 Yorum

  1. burdan yeni evlenecek olan arkadaşlara sesleniyorum. kesinlikle kaş alımını ve ağdanızı asla son güne bırakmayın. benim cildim hassastır ama en fazla 2 saat sonra hiç bişeyim kalmazdı. stresten heralde kabardım resmen bepanthen sürmek zorunda kaldım. Birde mutlaka bir saç bakımı yaptırın kuaförler gelin başı diye çok yıpratıyolar saçları ilk gününüzde bakımsız bir saçla kocanızın karşısında olmak istemezsiniz :) ben keratin sprey sürmüştüm saçlarıma yumuşacık oldu. yazıda denk gelmedim ama tırnak bakımıda çok önemli onu da unutmayın ;)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here