Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

Evlilik öncesi hazırlıklar zevkli olduğu kadar yoğun ve yorucudur. Davetli listesi, düğün yeri, ev eşyası derken son güne yaklaştıkça yoğunluk artar. Bu noktada muhteşem görünmek adına gelin makyajı, gelin saçı derken evlilik öncesi kişisel bakıma önem vermek gerekiyor.  İşte, düğünde mükemmel görünmek için gelinlere evlilik öncesi kişisel bakım önerileri esraninportresi'nde.

1
6355

Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

Evlilik öncesi kişisel bakım : Düğüne 6 Ay Kala

Saçlar : Kısa saçlarınız var ve uzun saçlı bir gelin olmayı hayal ediyorsanız kendi saçlarınızın uzaması için zamana ihtiyacınız var. Elbette daha kolay çözümleri de var bu konunun ama dedim ya kendi saçınız uzun olsun istiyorsanız böyle bir zamana ihtiyacınız var. Diğer yandan saç renginizi değiştirmek istiyorsanız ve bu aşamalı bir süreçse, yıpranmadan uygulayabilmek için yine en az 6 ay önceden işlemleri başlatmış olmanız gerekiyor. Zaten asla benim gibi düğüne 3 gün kala saç renginde radikal bir değişiklik yapmayın. Ben çok memnun kaldım ama oldukça riskliydi! Bir diğer konu da saç bakımı elbette. Yıpranmış ise saçlarınız, tam anlamıyla toparlanabilmesi için düzenli saç bakımı yapmış olmanız gerekir ki bu yine bir süre öncesinden başlamış olmanız gereken uygulamalardan biridir.

Cilt : Tıpkı saç bakımı gibi erken zamanlarda başlanması gereken bir konudur cilt bakımı. Varsa lekelerin tedavi edilmesi, akse sorunlarının giderilmesi için özellikle de evlilik öncesi sakın kendi başınıza hareket etmeyin. Mutlaka bir uzmandan yardım alın. Tedavi etmek isterken cildinizi daha kötü hale getirme riskini almayın derim. Bir de epilasyon konusu var. Evlendiğim zaman tüylerle uğraşmak istemiyorum diyorsanız kalıcı bir çözüm için bir kaç ay varken lazer epilasyon başlamış olmanız gerekiyor.

3 evlilik öncesi güzellik bakımları_mini

1 Yorum

  1. burdan yeni evlenecek olan arkadaşlara sesleniyorum. kesinlikle kaş alımını ve ağdanızı asla son güne bırakmayın. benim cildim hassastır ama en fazla 2 saat sonra hiç bişeyim kalmazdı. stresten heralde kabardım resmen bepanthen sürmek zorunda kaldım. Birde mutlaka bir saç bakımı yaptırın kuaförler gelin başı diye çok yıpratıyolar saçları ilk gününüzde bakımsız bir saçla kocanızın karşısında olmak istemezsiniz :) ben keratin sprey sürmüştüm saçlarıma yumuşacık oldu. yazıda denk gelmedim ama tırnak bakımıda çok önemli onu da unutmayın ;)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here