Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

Evlilik öncesi hazırlıklar zevkli olduğu kadar yoğun ve yorucudur. Davetli listesi, düğün yeri, ev eşyası derken son güne yaklaştıkça yoğunluk artar. Bu noktada muhteşem görünmek adına gelin makyajı, gelin saçı derken evlilik öncesi kişisel bakıma önem vermek gerekiyor.  İşte, düğünde mükemmel görünmek için gelinlere evlilik öncesi kişisel bakım önerileri esraninportresi'nde.

1
6381

Evlilik öncesi hazırlıklar zevkli olduğu kadar yoğun ve yorucudur. Davetli listesi, düğün yeri, ev eşyası derken son güne yaklaştıkça yoğunluk artar. Bu noktada muhteşem görünmek adına gelin makyajı, gelin saçı derken evlilik öncesi kişisel bakıma önem vermek gerekiyor.  İşte, düğünde mükemmel görünmek için gelinlere evlilik öncesi kişisel bakım önerileri esraninportresi’nde.

Evlenme teklifi aldığınız andan itibaren başlar aslında telaş… Zaten o ana kadar her genç kızın kafasında gelinlik modeli, nasıl bir gelin olacağı, nasıl bir düğün istediği gibi pek çok detay şekillenmiştir. Evlilik öncesi hazırlıklar zevkli olduğu kadar yoğun ve yorucudur. Düğünden tutun ev eşyalarına kadar pek çok detay için koştururken, gelin adayları kendilerini de o özel güne hazırlamaya çalışırlar.

Düğünün odak noktası, en güzel kızı her zaman gelin olsa dahi, unutulmayacak bir gün olması için gelinler adeta kendilerini bir kampa sokarlar. Kimisi kilo vermeye çalışır, kimisi almaya, makyajı, saçı derken tam bir kaos durumu söz konusu olabilir. İşte bu yüzden gelin adayları için evlilik öncesi kişisel bakım listesi hazırlamak istedim. Son dakika stresi yaşamamak, uykuların kaçmaması için her şeyi bir plan dahilinde yapmalısınız bana kalırsa. Çünkü davet listesi, düğün yeri, ev eşyası derken inanın son günlerinizde kendinizi unutma noktasına gelebilirsiniz. İşte, düğününüzde mükemmel olmak için kişisel bakım önerileri

Gelinlere Evlilik Öncesi Kişisel Bakım

1 evlilik teklifi_mini

Evlilik öncesi kişisel bakım : Düğüne 6 Ay Kala

Bu kadar da erken hazırlık yapmaya başlanır mı demeyin. Bazı konularda 1 yıl öncesinden bile başlamak gerekebilir. Elbette böyle gayet iyi hissediyorum ve başka bir şey yapma gereği duymuyorum diyorsanız en şanslı gruptasınız diyebilirim

2 evlilik öncesi kilo vermek_mini

Vücut : Giydiğim gelinlik modelini kusursuzca taşımak istiyorum diyorsanız, kilo sorununuz varsa veya daha sıkı bir vücut istiyorum diyorsanız, diyete spora mümkün olduğunca erken başlamalısınız. Düğün stresi sebebiyle herkesin vücudunun verdiği tepki farklıdır. Kimisi benim gibi hergün fast food yemesine rağmen aşırı kilo kaybeder, kimisi aç kalır ama kilo veremez. İşte kendi başınıza hareket etmemek adına, mutlaka bir süre öncesinden uzmanla görüşüp uygun bir planlama yapmanız gerekiyor. Bu konuda en büyük yardımcınız da elbette spor yapmak oluyor.

1 Yorum

  1. burdan yeni evlenecek olan arkadaşlara sesleniyorum. kesinlikle kaş alımını ve ağdanızı asla son güne bırakmayın. benim cildim hassastır ama en fazla 2 saat sonra hiç bişeyim kalmazdı. stresten heralde kabardım resmen bepanthen sürmek zorunda kaldım. Birde mutlaka bir saç bakımı yaptırın kuaförler gelin başı diye çok yıpratıyolar saçları ilk gününüzde bakımsız bir saçla kocanızın karşısında olmak istemezsiniz :) ben keratin sprey sürmüştüm saçlarıma yumuşacık oldu. yazıda denk gelmedim ama tırnak bakımıda çok önemli onu da unutmayın ;)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here