Doğal Yağlar ile Güzellik Sırları

0
131

Doğal Yağlar ile Güzellik Sırları

9- Kirpik Dökülmesi için :

Uzun ve dolgun kirpikli olmanın bakışlara kattığı anlamı ve güzelliği kimse yadsıyamaz. Kirpiklerin daha çabuk uzaması ve kirpiklerin dökülmesinin önlenebilmesi için için hint yağı ile bakım yapılabilir. Temiz bir maskara fırçasını hint yağına batırdıktan sonra kirpiklerin diplerinden uçlarına doğru rimel sürer gibi uyguluyorsunuz. Bu noktada yağın gözlerinize kaçmasını engellemek için fırça üzerindeki fazla yağı kirpiklere sürmeden önce kapağa sıyırın. Kirpiklere sürerken de gözünüze kaçmaması için dikkatli uygulamakta fayda var. Tüm kirpiklere yağı sürdükten sonra gece bu şekilde uyuyun. Sabah kalınca soğuk su ile yıkamanız yeterli. Bunu, her gece yapabilirsiniz.

2 kirpik bakımı_mini

Her kadın, uzun ve daha gür kirpiklere sahip olmayı arzu eder. Kısa kirpiklere ve seyrek kirpiklere sahipsek, kirpikleri uzatmanın ve gürleştirmek için doğal bitkisel yağları kullamak veya zamanın kısıtlı olduğu günlerde makyaj hilelerini kullanmak yer alıyor. İşte, kirpikleri uzatmanın yolları esraninportresi.com’da–> kirpikleri uzatmanın doğal yolları

Doğal yağların kullanımları elbette bunlarla sınırlı değil. Burada bana en çok sorulan soruların cevapları da olabilecek nitelikte bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştım. diğer doğal yağları, faydalarını hangi alanda nasıl kullanabileceğimizi doğal yağların kullanım alanları yazısında da okumaya devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here