Sonbahar Mat Oje Önerileri

Sonbahar renklerini veya desenlerini stilde kullanmanın en kolay yollarından biri de ojeleri kullanmaktır. Sonbahar günlerine en çok yakıştırılan oje çeşitlerinden biri de mat ojeler. Mat ojeler ile sonbahar renklerinin bir araya geldiği, sonbahar mat oje önerileri esraninportresi'nde.

0
2040

Sonbahar renklerini veya desenlerini stilde kullanmanın en kolay yollarından biri de ojeleri kullanmaktır. Sonbahar günlerine en çok yakıştırılan oje çeşitlerinden biri de mat ojeler. Mat ojeler ile sonbahar renklerinin bir araya geldiği, sonbahar mat oje önerileri esraninportresi’nde.

Havalar iyiden iyiye sonbahara döndü. Her mevsim yeni sezon demek ki bu da yeni moda ve güzellik eğilimlerinin ortaya çıkması demektir. Sonbaharın tamamı sıcak, soğuk tonların olduğu, ağırlıklı doğanın renklerinden ilham alan karışımları içerir. Sonbahar mevsimi renklerini veya desenlerini stilinizde kullanmanın en kolay yollarından biri de ojeleri kullanmaktır. Stilinizi veya giydiğiniz kıyafetleri değiştirmeden en moda renkleri ojeler sayesinde üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bu sezon, sonbaharın puslu günlerine en çok yakıştırılan oje çeşitlerinden biri de mat ojeler. Bu nedenle mat ojeler ile sonbahar renklerinin bir araya geldiği, koyu renklerden cesur ve yaratıcı tırnak sanatı eserlerine kadar farklı seçenekleri sunan sonbahar mat oje önerileri sizin için derledik.

Sonbahar Mat Oje Önerileri

Gri Mat Ojeler :

Sonbahara ve de mat oje rengi çeşitleri içerisine en çok griyi yakıştırıyorum. Modern göründüğü kadar zarif göründüğünü de düşünüyorum. Tek renkli ojelerden sıkılanlar bu sonbahar grinin koyulu açıklı bu birleşimini tırnaklarında kullanabilirler. Her ne kadar buradaki örnek uzun ve sivri tırnaklar üzerinden olsa da kısa tırnaklarda daha zarif durduğunu söyleyebilirim.

1 sonbahar mat oje_mini

Mat Siyah Ojeler :

Mat siyah ojeleri tıpkı buradaki gibi zıt ve parlak renklerle kombinleyerek tırnaklarda kullanmak sonbahar trendlerinden biri. Ortaya çıkan zıtlık ile siyah daha çarpıcı görünüyor.

Mat Haki Yeşil :

Yazının başında da belirttiğim gibi ojeler mat olsa da renkler sonbahardan ve doğadan ilham alıyor. Yeşilin bu koyu tonu ile tırnaklara yapıştırılan küçük taşları bir araya getirerek şık bir görünüm ortaya çıkarmak mümkün.

2 sonbahar mat oje_mini

Yumuşak, Zarif Ten Rengi Mat Ojeler :

Daha yumuşak bir görünüm istiyorsanız bu ojeler sizin için olabilir! Sonbahar genellikle koyu renklerle ilişkilendirilirse de doğal renklerden uzak durmak da mümkün değildir. Moda ve mevsim biz daha çok koyu renklere yönlendirse de bu tonlar ile güzel bir kontrast oluşturabilirsiniz.

3 sonbahar mat oje_mini

Mor Mat Oje ile French

Klasik beyaz ojeler ile ortaya çıkarılan French uygulaması iddiasını korusa da mat mor ve canlı mor ojeler ile yaratılan bu tip French uygulamaları da sonbahar sezonunda çokça dikkat çekecek. Parlak ve mat ojeler birbirine uyumlu ve güzel çalışacaktır.

4 sonbahar mat oje_mini

Mat Ojeler ile Mermer Görünümlü Tasarımlar

Mermer görünümlü tırnak tasarımlarında ve aslında ne kadar kolay yapılabildiklerinden daha önce “Ebru Mermer Desenli Tırnaklar” yazısında bahsetmiştim. İşte yılın iki büyük eğilimini birleştiren başka bir tırnak sanatı fikri. Mat ve mermer görünüm birbirini mükemmel şekilde tamamlar ve şık bir tırnak tasarımı oluşturur. Bunu yeniden yaratmak için herhangi bir renk seçebilirsiniz, ancak soğuk tonlar sonbahara ve kışa daha uygundur.

5 sonbahar mat oje_mini

Koyu Pembe Mat Oje

Buradaki tüm renkler anında görünümünüzü değiştirecek ve evinizde kolaylıkla güzel tırnaklar yaratabileceğiniz anlamına geliyor. Burada kullanılan renk sonbahar için harika bir renk seçimi olur, mat olduğu için de daha çarpıcı görünüyor.

6 sonbahar mat oje_mini

Mat Lacivert Oje ile Altın Şeritler

Şimdiyse sırada güzel bir mat lacivert tırnak tasarımı var. Üstüne eklenen şık altın şeritler ile dikkat çekici hale gelmiş. Lacivert ve altın sonbahar için güzel renk seçenekleridir. Bunun gibi tırnak tasarımları herkese uyacak ve hem uzun hem de kısa tırnaklarda mükemmel görünecektir.

7 sonbahar mat oje_mini

Mat Koyu Bordo Oje

Sonbahar ve koyu renklerden bu kadar bahsedip koyu bordoya yer vermemek olmazdı. Özellikle bordo ojelerde vazgeçemeyenlerin mat seçeneğini de denemelerini tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here