Siyah Noktalara Bakım ile Veda

0
166

Cinsiyet gözetmeksizin herkesin korkulu rüyasıdır siyah noktalar. Ciltte hoş bir görüntü oluşturmayan, herkesin kurtulmak için birçok maske ve bakım uyguladığı bir konu olan siyah 

noktalara Korendy Türkiye ile veda zamanı. Siyah nokta tedavisi denildiği zaman akla pek çok uygulama gelir. Peelingler, maskeler, kremler gibi kozmetik ürünler ile siyah noktalardan kurtulmak pek tabii ki mümkün.  Ancak şunu unutmamak gerekir ki, bazı kusurlardan kurtulayım derken cildin diğer bölgelerine hasar vermemek gerek. Bunun için kullanılacak ürünün kalitesi ve ürün içeriğinden emin olmak gerek. Aksi takdirde istenmeyen cilt kusurları ile karşılaşmak kaçınılmaz olur. 

Siyah Noktalar İçin Bakım Maskesi 

Siyah nokta sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? Peki siyah noktalardan kurtulmak için neler yapıyorsunuz? Eğer siz de yüzünüzdeki siyah noktalardan muzdaripseniz sizlere maske kullanmanızı tavsiye ederiz. Siyah nokta maskesi kozmetik sektöründe en fazla rastlanan ve satışı yapılan ürünlerdendir. Özellikle burun üzerinde sıkça rastlanan siyah nokta, cildinize aynı zamanda bakım yapacak bir maske ile ortadan kalkabilir. Bunun için Korendy Türkiye’de birbirinden farklı içeriklere sahip kaliteli maskeleri çok kolay temin edebilirsiniz. Kore kozmetiği, dünyanın en fazla takip edilen sektörlerinden biridir. Kore’nin en fazla tercih edilen siyah nokta maskeleri Korendy Türkiye ile artık ayağınıza kadar geliyor. 

Arındırıcı temizleme jellerinden maskelere kadar bulabileceğiniz Korendy Türkiye’de; Cosrx, Heimish, Manyo, By Whistrend, Some By Mi, Klairs, Jumiso gibi markalara ait siyah noktalar için jel ve maskeleri ile siz de sıkıntı yaşadığınız siyah noktalara veda edebilirsiniz. 

Herkes tertemiz ve pırıl pırıl bir cilde sahip olmak ister. Özellikle kadınların fazlasıyla hassas oldukları konu olan cilt bakımı, kullanılacak doğru ürünler ile sağlıkla ışıldayabilir. Siyah nokta oluşumu, gözeneklerin tıkanması ile meydana gelir. Bunlardan kurtulmak için de pek çok yönteme başvurulur. Cilt, bir insanın en önemli vitrinidir. Ne kadar sağlıklı ve temiz olursa sizi o kadar iyi hissettirecektir. En doğru cilt bakımının doğru ürünler ile cilt temizliğinden geçtiğini unutmamak gerekir. İyi temizlenmiş bir ciltte siyah nokta oluşumu gözlemlenmeyeceği gibi sağlıkla parlayan bir görüntü oluşacaktır. 

Güneş Kreminde Stick Kremler ile Devrim Zamanı

Cildine önem gösteren pek çok insanın bildiği gibi güneş kremleri yalnızca yaz mevsiminde değil, kışın da devamlı kullanılması gereken ürünlerdir. Cilt için yapılacak en önemli yatırım ve iyiliklerin başında temizliğin geldiğini biliyoruz. Ancak bazı cilt kusurlarının önüne geçmek, bunun yanında cildin erken yaşlanmasını önlemek için mevsim farkı gözetmeksizin güneş kremi kullanmak gerekmektedir. 

Kozmetik sektörüne bakıldığında birbirinden farklı markaların güneş kremi ürünleri ile karşılaşmaktayız. Cilt yapısına göre tercih edilecek güneş kremleri ile cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapmak mümkün. Ancak güneş kremi seçimi yaparken de dikkatli olmak gerekir. Güneş kremi adı altında içeriği ve kalitesi belli olmayan ürünlerden uzak durmak gerekir. Bu noktada Korendy Türkiye cilt yapınıza göre rahatlıkla tercih yapabileceğiniz ürünler ile yine cildinize iyi bakmaya devam ediyor. Güneş kreminde devrim yaratan ve Kore’nin en iyi markalarından olan Moremo, stick güneş kremi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Peki stick güneş kremi nedir? Stick güneş kremi, diğer kremlere nazaran katı bir içeriğe sahip stick ürünlerdir. Kullanım kolaylığı ve yaptığı genel cilt bakımı ile son yılların en fazla tercih edilen ürünlerinden olan stick güneş kremleri, Moremo farkı ve kalitesi ile sizinle. 

Stick Güneş Kremlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bilindik güneş kremlerinin aksine stick güneş kremlerinin belli başlı öne çıkan pek çok özelliği vardır. Bunların başında elbette ki sahip olduğu formül gelmektedir. Ancak bunların yanında içerik ve bakım olarak da dikkat çeken bu ürünler, özellikleri ile de pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir.

Stick güneş kremlerinin genel olarak özelliklerine baktığımız zaman en dikkat çeken özelliğinin kullanım kolaylığı sağlamak olduğunu görmekteyiz. Bunun haricinde ciltte herhangi bir kalıntı bırakmadan kolay emilen formülü ile güçlü bir UV koruması sağlamaktadır. Moremo stick güneş kremi ve özellikleri ise şu şekildedir; 

  • Gün içinde pratik ve kolay bir şekilde yenileme,
  • Ter ve suya ekstra dayanıklılık,
  • Ciltteki fazla sebumu temizleme ve tozdan koruma, 
  • Cilt ile bütünleşen doğal pembe bir ton, 
  • Makyaj bazı olarak da kullanım pratikliği,
  • Makyajın kalıcılığını artırma

gibi özelliklerdir.

Siz de cildinizi güneşin zararlarından korumak ve cilt bakımı yapmak için stick güneş kremlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here