Burçlara Göre Düğünler

0
442

Kır düğünü mü havuz başı düğünü mü yoksa bir otelin balo salonunda mı düğün hayal ediyorsunuz..? İşte burçlara göre düğünler… Yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin!

Düğünler söz konusu olduğunda kimisi davetli listesinin dolup taştığı kalabalık bir düğün hayal eder, kimisi de sadece çok yakınların olduğu daha samimi düğünleri. Diğer yandan kır düğünü mü havuz başı düğünü mü yoksa bir otelin balo salonunda mı düğün olacağı kararı da kişiden kişiye değişir. Seçilecek çiçekler, giyilecek gelinlik modeli, masa düzeni derken aslında düğün ile ilgili düşünülmesi gereken pek çok ayrıntı vardır. Hayallerin, isteklerin ucu açık kuşkusuz… Önünüze konulan seçenekler de çok olunca karar vermek de güçleşiyor. İşte bu konuya bir de burçların perspektifinden bakmışlar ve ortaya burçlara göre düğün önerileri çıkmış. Hem kendi burcunuz hem de yükselen burcunuza göre göz atmanızı öneririm. Düğün hazırlıkları yapanlar için fikir verecek güzel bir liste olduğunu düşünüyorum. Umarım işinize yarar,

Burçlara Göre Düğünler

1 burca gore dugun onerileri_mini

1- Koç burcuna göre düğün :

Koç burcu için eğlenceli, çılgın, heyecanlı ve ilgi odağı olmayı sever diyebiliriz. Bu yüzden düğünü de bunları yansıtacak türden olacaktır. Para harcamayı sevdiklerinden mütevellit hiçbir şeyin eksik olmasını istemeyecekleri de aşikardır. Bu yüzden üst düzey süslemeler onlara göredir. Onların nikahı bir balonda da olabilir, klas olduğunu ortaya koyacak bir sanat müzesinde de. Kısacası klasik bir düğün beklemeyin onlardan. Düğün planını birebir kendisi yapacaktır, çünkü o beklemeyi sevmez ve kontrolü elinde tutmak ister.

2- Boğa burcuna göre düğün :

Geleneksel bir boğa burcu, şık, elegan olmayı sevdiğinden düğünü için de aynı şeyleri isteyecektir. Şık bir balo salonu veya klas bir otel düğünü tercih edeceklerdir. Açık havada yapacakları düğünler içinse havanın ne yapacağı belli olmaz durumunu göz önüne alıp biraz daha pratik düşünmelerinde ve önlem almalarında fayda var. Çünkü boğalar her durumda kendilerini güvende hissetmek isterler. Ayrıca boğalar düğününde de elindeki her şeyin en güzelini hazırlamak için çaba sarf edecektir.

4 burclara gore dugun onerileri_mini

Hepimizin iyi yanları olduğu gibi kötü yanları da var. Kişinin gelişimindeki en önemli adım, kötü yanlarını bilip değiştirebilmesinden geçer. Bu noktadan hareketle de sizler için burçların olumsuz kişilik özelliklerini de hazırladık. Okumak isteyenler için —> Burçların olumsuz kişilik özellikleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here