Uzun Mesafeli İlişkiler Yürütülebilir Mi?

0
1103

Uzun mesafeli ilişkileri yürütmek pek çok sebepten dolayı genelde zordur. Peki uzun mesafeli ilişkileri sağlıklı şekilde yürütmek için ne yapmak gerek? İşte bugün bu soruya cevap aradık… Okuyun ve uzun mesafeli ilişkiler yürütülebilir mi kararınızı verin

Aşkın nerede ve ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmuyor. Bazen çok yakınımızdan birine gönlümüzü kaptırırken bazen de bize kilometrelerce uzakta birine aşık olabiliyoruz. Uzun mesafeli ilişkiler genelde hep zor olur. İlişkiyi devam ettirebilmek çoğu zaman iki tarafı da oldukça yorar. Bunun yanında etraftakilerin de bu uzun mesafeli ilişkiye negatif bakışları ve yönlendirmeleri ilişkiyi yürütmeyi oldukça zora sokar. Bugün sizler için “uzun mesafeli ilişkileri sağlıklı şekilde yürütmek için ne yapmak gerek?” sorusuna cevaplar aradım. Eğer aranızda bu şekilde bir ilişki yaşayan ya da ilişkiye başlama konusunda tereddütleri olanlar var ise bu yazı bir fikir verecektir diye düşünüyorum. Ayrıca benim unuttuğum sizlerin eklemek istedikleri varsa lütfen yorum bırakarak fikirlerinizi paylaşın.

Uzun Mesafeli İlişkiler Yürütülebilir Mi?

1- Konuşun ama aşırıya kaçmayın

Arada uzun mesafe olan çiftler fiziksel olarak görüşememenin acısını ya telefonda ya da internette uzun saatler konuşarak çıkartmaya çalışırlar. Ancak bu yanlışa kapılıp sizde çok uzun saatler partnerinizle konuşmayın. Bu birbirinizden çabuk sıkılmanıza ve iki tarafı da kısa zamanda yoran bir ilişki durumuna sokabilir. Her saniye nerede ne yapıyor olduğunu öğrenmek için konuşmanıza gerek yok. Unutmayın ki güvenmek bir ilişkinin temelidir.

2- Anlarınızı onunla paylaşın

Gün içince abartmamak kaydı ile neler yaptığınızı, keyif aldığınızı anlarınızı ona bir fotoğraf göndererek paylaşabilirsiniz. Eğer kahve içiyorsanız kahvenizin fotosunu çekip ona gönderebilirsiniz. Birlikte içtiğinizi hayal edebilirsiniz. Tabii bu anları aşırıya kaçmadan paylaşın Çünkü çok fazla paylaşırsanız yine karşı tarafı çok sıkabilirsiniz. Tadında bırakın.

5 uzun mesafeli iliskiler yurutulebilir mi_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here