Sizinle İlgilenmediğinin İşaretleri

0
10384

Karşılıklı çekim, kalpteki ilk kıvılcım, bakışlar ve daha da ötesi kadının açıklayamadığı hisleri, hayalindeki o adamı bulduğunu söyler. Hisleri olan biri için karşı tarafın yaptığı en ufak bir hareket büyük bir umut ışığına dönüşebiliyor. Peki gerçekten karşıdaki de sizinle ilgileniyor mu? Bunu karşı tarafa sormak o kadar da kolay olmuyor, hele ki duyguların reddedilmesi düşüncesini kaldıramıyorsanız! İşte onun sizinle ilgilenmediğinin işaretleri…

Hayatı birlikte geçirmeyi hayal ettiğiniz türden biri gerçekten sizin için adeta deli oluyorsa bunu anlamak zor değildir. Kadınların bu konudaki altıncı hislerinin güçlü olduğunu düşünüyorum. Yani karşılıklı çekim, kalpteki ilk kıvılcım, bakışlardan daha da ötesi kadının açıklayamadığı hisleri, hayalindeki o adamı bulduğunu söyler. Bu o kadar kuvvetlidir ki karşısındaki kişinin duygularına, hal ve hareketlerine çok da dikkat etmez. Yani evet o ilk kıvılcım olmuştur belki ama bu yeterli midir? Bazen duygular bunu bir ilişkiye dönüştürecek kadar yeterli olmayabilir bir erkek için veya aslında arkadaş olarak sizi görüyor olabilir… Hisleri olan biri için karşı tarafın farkında olarak veya olmayarak yaptığı en ufak bir hareket büyük bir umut ışığına dönüşebiliyor. Peki gerçekten karşıdaki de sizinle ilgileniyor mu? Bunu karşı tarafa sormak o kadar da kolay olmuyor, hele ki duyguların reddedilmesi düşüncesini kaldıramıyorsanız! İşte onun sizinle ilgilenmediğinin işaretleri :

Sizinle ilgilenmediğinin işaretleri

1- Etrafınızda dolaşmazlar :

Erkekler bazen bir kızın peşinde dolanmayı utanç verici bulabilirler. Bu yüzden bazı erkekler ilgilense de tavırları ile ilgilenmiyormuş gibi de görünmeyi seçebilir. Ancak genele baktığımız zaman biri sizinle ilgileniyorsa yakınlarınızda olabilmek için her durumu kollayacaktır, bahaneler üretecektir, yanınızdayken daha bakımlı olmaya çalışacaktır. Eğer bu tip çabalar görmüyorsanız hoşlandığınız kişiden gerçekten sizinle ilgilenmediğinin bir işareti olabilir!

1 sizinle ilgilenmediginin isaretleri_mini

Evlenip, çocuk sahibi olabileceğiniz doğru erkek ile birlikte olduğunuzdan ne kadar eminsiniz? Peki sizin onda aradığınız özellikler neler? Onunla sonsuza kadar mutlu bir hayat sürmek için karşılıklı olarak sahip olmanız gereken sorumluluklar neler? Ondan beklentileriniz ve elbette sizin ona verebilecekleriniz…? İşte partnerinizle bir ömür boyu birlikte yaşayıp yaşayamayacağınıza karar verebileceğiniz–> Onunla evlenebileceğinizi gösteren 7 isaret

Sizinle ilgilenmediğinin işaretleri

2- Hayatınızı merak etmezler :

Birinden hoşlanıyorsanız, onunla ilgili her şeyi merak edip, öğrenmeye çalışmaz mısınız? Bu sadece nelerden hoşlandığı gibi konular için değil, neden üzgün olduğu neden mutlu olduğu gibi konuları da merak edersiniz. Eğer sizinle ilgilenmiyorsa öğrenmek istedikleri de sınırlı kalabilir. Burada tabii şu küçük detayı eklememiz gerek. Eğer iki yakın dostsanız veya o sizi iyi bir dost olarak görüyorsa da sizinle ilgili konularla ilgilenecektir ki bu sizden hoşlandığı anlamına gelmeyecektir. Bu yüzden bu maddeyi doğu sorgulamak, doğru cevabı bulamıyorsanız diğer maddelere bakmayı denemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here