Sadece Arkadaş Olmak İstediğinin İşaretleri

Sadece arkadaş olmanızla ve / veya gönderdiği işaretler hakkında karışık duygulara sahipseniz, harekete geçip direk sormaya cesaret edemeseniz de, karşınızdakini gözlemleyebilir ve bir sonuç çıkarabilirsiniz. İşte sizinle sadece arkadaş olmak istediğinin 8 basit işareti, esraninportresi'nde.

0
1690

Sadece arkadaş olmanızla ve / veya gönderdiği işaretler hakkında karışık duygulara sahipseniz, harekete geçip direk sormaya cesaret edemeseniz de, karşınızdakini gözlemleyebilir ve bir sonuç çıkarabilirsiniz. İşte sizinle sadece arkadaş olmak istediğinin 8 basit işareti, esraninportresi’nde.

Bunu direk karşınızdakine sormak kuşkusuz daha kolay olurdu öyle değil mi? Ancak bazen ilk adımı atmak adeta imkansızdır! Çünkü yapacağınızın sonuncu çok da iyi olmayabilir. Yine de, sadece arkadaş olmanızla ve / veya gönderdiği işaretler hakkında karışık duygulara sahip değilseniz, hala yapabileceğiniz bir şey var. Harekete geçip direk sormamayı seçerseniz bile, karşınızdakini gözlemleyebilir ve bir sonuç çıkarabilirsiniz. Çünkü özellikle de erkekler hissettiklerini belli etme, harekete dönüştürme konusunda konusunda oldukça basittirler. Genellikle sorun, sözlü ifadede gerçekten çok kötü olabilmeleridir! Tüm bunlardan hareketle işte sizinle sadece arkadaş olmak istediğinin 8 basit işareti, esraninportresi’nde.

Sadece Arkadaş Olmak İstediğinin İşaretleri

  • Eski sevgililerinden çok bahsediyor

Genel kural şudur: Gelecekte birliktelik düşündüğünüz biriyle eski sevgililerinden konuşma! Bu hem erkekler hem de kızlar için geçerlidir. Çünkü herkes iyi bilir ki gün gelir o anlatılanlar yol, su elektrik olarak size döner! Tabii bu durum başta da belirttiğimiz gibi sizinle romantik bir ilişki düşünüyorsa geçerli olacaktır. Aksine arkadaşlar her şeyi paylaşır, çünkü onların birbirlerini etkilemekten ziyade dertleşmektir amacı. Kısacası böyle bir durum varsa bu genellikle iyi bir işaret değildir.

  • Size karşı flörtöz tavırlar sergilemiyor

Erkekler için flört, bir kadını sevdiklerinde, beğendiklerinde neredeyse bilinçsizce yaptıkları bir davranıştır. Tabii ki, bazı insanlar ilk tanışmalarında da karşılarındakini etkilemek ve iyi bir izlenim bırakmak amacıyla bu tip davranışlar sergiler ancak birkaç görüşmenin ardından size karşı özel duygular beslemiyorlarsa muhtemelen daha az flört devam eder ve hatta bunlar sona erer. Peki şimdi bir düşünün, hiç size bu tip flörtöz tavırlar sergiliyor mu? Eğer şaka yollu olsa da bunu görüyorsanız, umut var demektir.

Sizce de ilk buluşma çiftler için en önemli randevu mudur? Peki ilk buluşmanın iyi geçmesi neye bağlıdır? Bu sorunun cevaplarından biri ilk buluşmada ne konuşulduğudur. Peki böylesi heyecanlı ve önemli bir ilk buluşmada ne konuşulur ne konuşulmaz? Detaylar, esraninportresi’nde.

  • Senin için hiç vakti yok

Hepimiz meşgulüz, koşturma halindeyiz. Ancak iki insan birbirini seviyorsa, yalnızca mesaj göndermek için değil, aynı zamanda flört etmek için de mutlaka boş zaman bulmayı başarır. Tabii bu durumun sizi gerçekten çok iyi dostu olarak gören kişi için de geçerli olabileceğini bilmelisiniz. Yani sizinle her fırsatta buluşup, dertlerini veya ilk maddede bahsettiğimiz gibi eski sevgilisiyle olan sorunlarını anlatıyorsa orada da umut yok demektir.

  • Asla ilk adımı atmaz.

Çoğu erkek, hoşlandıkları bir kızı gördüklerinde mutlaka bunu belli eden adımları atarlar. Modern çağda, her zaman değişen roller mümkün olup, kadınlar için de az da olsa bu geçerli olabilmektedir. Hoşlandıklarından emin olduklarında mutlaka daha fazlasını denemek isterler – bu kadar basit. Öte yandan, devamlı plan yapmaya, görüşmeye, mesaj atmaya adeta itekleyen sizseniz muhtemelen hala arkadaşsınız demektir. Bir süre sessiz kalmayı deneyin ve ne olduğunu görün derim. Hayatından çıktığınızı veya bir süreliğine de olsa ortadan kaybolduğunuzu fark etmezse – o zaman bu adamı unutmanız en iyisidir.

  • Nadiren mesajlar yazıyor

Beğendiğiniz kişiyle daha fazla vakit geçirmek istediğiniz gibi, daha uzun metinler veya yazışmalar da göndermek istersiniz. Genellikle kendisine mesaj gönderen sizseniz ve mesajlaşma biraz kısa ve ifadelerden yoksun ise, gerçekten ilişkilerinize daha yakından bakmanız gerekir.

  • Erkek arkadaşlarınızla ilgili konuşmanızı umursamaz.

Konuşmalarınızda diğer erkek arkadaşlarınızdan bahsediyor olmanın onun için tamamen normal göründüğünü fark ediyorsanız, bu iyi bir işaret değildir. Örneğin, size ilgisi olduğunu düşündüğünüz bir başkasından bahsetmeyi deneyin ya da belki sizinle temas kuran bir eski sevgiliden bahsedin ve tepkisini izleyin. Herhangi bir rahatsızlık duygusu gösteriyorsa, bakışlarını ters çevirirse örneğin, o zaman onun arkadaştan daha fazlası olmasını istemek için hala bir şans var demektir. Ama değilse … belki de gerçeği görmenin zamanı gelmiştir!

  • Her zaman arkadaş gruplarıyla buluşursun

Sizi arar ve hatta bir buluşma ayarlayabilir, ancak etrafınız her zaman arkadaşlarla çevrilidir. Bunun anlamı, onunla takılmaktan ve birlikte vakit geçirmekten hoşlanan başka bir dost yüzü olduğunuz, ancak başka özel bir şey olmadığıdır. Elbette, gerçek randevuya çıkmayı sormak için çok utangaç olabilir, ama adamı iyi tanıyorsanız, muhtemelen bunun doğru olup olmadığını anladınız demektir.

  • Sonsuza dek size yakındır ama hiç özel bir buluşma istememiştir.

Evet, bazı ilişkiler uzun ömürlü arkadaşlıklar sonrasında oluşabilmektedir ancak hâlâ sizin durumunuz da bu olmadığı için soru işaretleri var demektir. Karşınızdaki yıllarca tanıdığınız bir meslektaş ya da belki çocukluğundan beri tanıdığın iyi bir arkadaşın olabilir mi? Aslında, eğer yıllardır birbirinizi tanıyorsanız ve eninde sonunda daha yakınlaşmaya çalışmadıysanız – bu gerçek bir işarettir ve arkadaş olmaya devam etmenizi istemekten başka bir şey de yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here