Onunla Evlenebileceğinizi Gösteren 7 İşaret

1
1591

Evlenip, çocuk sahibi olabileceğiniz doğru erkek ile birlikte olduğunuzdan ne kadar eminsiniz? Peki sizin onda aradığınız özellikler neler? Onunla sonsuza kadar mutlu bir hayat sürmek için karşılıklı olarak sahip olmanız gereken sorumluluklar neler? Ondan beklentileriniz ve elbette sizin ona verebilecekleriniz…? İşte partnerinizle bir ömür boyu birlikte yaşayıp yaşayamayacağınıza karar verebileceğiniz 7 önemli işaret.

Evlenip, çocuk sahibi olabileceğiniz doğru erkek ile birlikte olduğunuzdan ne kadar eminsiniz? Bunun cevabını vermek oldukça zordur. Özellikle de ilişki içinde olduğunuz kişiden beklentilerinizin ne olduğunu tam olarak bilmiyorsanız. Peki sizin onda aradığınız özellikler neler? Onunla sonsuza kadar mutlu bir hayat sürmek için karşılıklı olarak sahip olmanız gereken sorumluluklar neler? Ondan beklentileriniz ve elbette sizin ona verebilecekleriniz…? Çoğu kadın bu soruların cevaplarından tam olarak emin değildir. Ama bazen öyle işaretler karşınıza çıkar ki bu kişinin doğru olduğunu anlarsınız. İşte partnerinizle bir ömür boyu birlikte yaşayıp yaşayamayacağınıza karar verebileceğiniz 7 önemli işaret.

Onunla Evlenebileceğinizi Gösteren İşaret 1 : O çok iyi bir takım arkadaşı

Bir amaç için birlikte mücadele etmek her zaman birbirinizle mücadele etmekten daha iyidir. İkiniz kendi hayallerinizi gerçekleştirme konusunda birbirinde destek olabilir, birbirinizi ve aslında ilişkinizi de bu şekilde geliştirebilirsiniz. Eğer birlikte iyi bir takım olduğunu düşünüyorsanız – ihtiyacınız olduğunda mutlaka yanınızda olacağını size destek olacağını biliyorsanız, bunlar birlikte oluşturacağınız geleceğiniz için olumlu birer işarettir.

evlenecek_adam_1_mini

Burada yer alan maddeler ilişkinizin evlilik ile devam edip edemeyeceğini anlamanızı sağlayabilecek küçük öneriler içeriyor. Peki ya benim önce ilişkimi sağlamlaştırmam gerekiyor diyorsanız..? Çünkü bazı durumlarda verdiğimiz tepkiler, ilişkilere zarar verebilen durumları ortaya çıkarıyor. İşte ilişkiyi sağlamlaştırmanın yolları—> ilişkiyi sağlamlaştırmanın yolları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here