Ona Olan Sevginin Azaldığının İşaretleri

İlişkilerde bazen karşımızdakine olan sevgimizin azaldığını hissederiz. Bazı işaretler artık onu eskisi kadar sevmediğimizi, ona eskisi kadar aşık olmadığımızı gösterir. İşte, ona olan sevginin azaldığının işaretleri, esraninportresi'nde.

0
1582

İlişkilerde bazen karşımızdakine olan sevgimizin azaldığını hissederiz. Bazı işaretler artık onu eskisi kadar sevmediğimizi, ona eskisi kadar aşık olmadığımızı gösterir. İşte, ona olan sevginin azaldığının işaretleri, esraninportresi’nde.

İlişkilerde bazen karşımızdakine olan sevgimizin azaldığını hissederiz. Aslında kendi içimizde yok öyle bir şey desek dahi dışarıdan yansıyan bazı işaretler artık onu eskisi kadar sevmediğimizi, ona eskisi kadar aşık olmadığımızı gösterir. Bunu kötü olarak algılamayın. Çünkü artık alışkanlık haline dönüşmüş bir ilişkide insanlar çoğu zaman sevdikleri yanılgısı içine düşerler. Bu da aslında zamanla ilişkide her iki tarafa da mutsuzlukları getirir. İşte, bugün bu işaretler neler onları inceleyeceğiz. Mutlu olmak için eski güzel günlerinizi hatırlasanız da artık bazı şeyleri bitirdikten sonra yeni mutlu günler yakalamak oldukça zor oluyor. İşte, ona olan sevginin azaldığının işaretleri

Ona Olan Sevginin Azaldığının İşaretleri

1- Sürekli Geçmiş Günlerinizi Düşünmek

Eğer mevcut ilişki içinde kendinizi duygusal anlamda bir boşlukta hissedip sürekli partnerinizle geçirdiğiniz geçmişteki güzel günleri düşünüp, mutlu oluyorsanız bu, ilişkinizin geleceği için aslında büyük bir soru işaretidir.

2- Sabırsızlık

Partnerinize eskisi kadar sabır gösteremiyorsanız, daha çabuk sinirlenerek hareket ediyorsanız, eskisi kadar kolay affedemiyorsanız, partnerinize olan sevginizin azaldığı işaretlerinden biridir.

1_sevgisiz_mini

3- Birbirinizle olan etkileşimin azalması

İlişkiye ilk başladığınız günlerde partnerinizle daha fazla fiziksel temas içinde olursunuz. Daha fazla el ele tutuşur, adeta ellerinizin birbirinden ayrılmasını istemezsiniz. Ancak zamanla birbirinizin dokunuşlarını özlememeye başlarsanız bu, içinizdeki kelebeklerin azaldığını göstergesi olabilir.

Bundan genellikle etkilenen uzun mesafeli ilişkilerdir. Uzun mesafeli ilişkileri yürütmek pek çok sebepten dolayı aslında zordur. Peki, uzun mesafeli ilişkileri sağlıklı şekilde yürütmek için ne yapmak gerek? İşte bugün bu soruya cevap aradık… Okuyun ve uzun mesafeli ilişkiler yürütülebilir mi kararınızı verin–> Uzun mesafeli ilişkiler yürütülebilir mi?

3_sevgisiz_mini

4- Yalnız zamanlarınızı özlemeye başladıysanız

Partnerlerin birbirinden ayrı, yalnız zaman geçirmeleri normaldir. Hatta çoğu zaman bireylerin kendilerine özel zamanlarının olması ilişkileri de güçlendirir. Ancak orta noktayı bulup, aşırıya kaçmadığınız sürece! Yalnız geçirilen süreler artmaya ve uzamaya başladıysa, artık birbirinizi merak etmemeye başladıysanız, ilişkiniz için endişelenmeye başlamalısınız.

Sizde ilişkinizin ilk günkü gibi gitmesini veya o ilk günkü heyecanları tekrardan yaşamak istemez misiniz? İşte, tekdüze giden ilişkinize heyecanı tekrar geri getirmenin—> ilişkiyi sağlamlaştırmanın yolları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here