İlk Buluşmada Ne Giyilir?

0
3789

Flört dönemlerinin heyecanlı anlarından biridir ilk buluşma, ilk yemek veya birlikte geçirilen ilk zamanlar… Onunla buluşacağımız ilk gün, basit görünmeden en çekici olmanın yollarını ararız. İşte, İlk buluşmada ne giyilir ne giyilmez sorularının cevapları esraninportresi.com da

İlk buluşmada ne giyilir? Gördüğünüz anda kalbinizin hızla atmaya başladığı kişiyle sonunda dışarı çıkma şansı bulduğumuz anda ilk akla gelen sorulardan biridir “ne giysem?” Bir yandan çekici görünmek isteriz ama basit görünmekten de korkarız, çok uğraşırız ama itiraf edelim çok uğraştığımızın belli olmasından da hoşlanmayız. Çünkü ister istemez karşı tarafa kendimizi beğendirme çabası içine gireriz (ki bu çok doğal). Ancak burada unutulmaması gereken en önemli şey, kendiniz gibi giyinmek, davranmak ve doğal olmak. Bu özen göstermeyin demek değil, olmadığınız gibi görünmeye çalışmayın demek aslında. Çünkü sadece beğenilmek adına giyilen kıyafetler (ama aslında hoşlanılmayan), samimi olmayan davranışlar, ileriki zamanlarda büyük hayal kırıklıkları yaşanmasına sebep oluyor. Nereden nereye bağladın diyorsanız haklılık payınız olmakla birlikte, pek çok benzer örneklerin olduğunu da belirtmek istiyorum.

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

1 ilk buluşmada ne giymeli_mini

İlk buluşmada ne giyilir ne giyilmez konusu bana kalırsa ucu çok açık, duruma ve kişiye göre değişen, tartışmaya müsait konulardan biri olmakla birlikte, kadınların ve erkeklerin birbirlerinde genel olarak beğendikleri ve beğenmedikleri üzerine yapılan araştırmalar ile çıkan sonuçlar da bulunmakta. İşte bunlardan yola çıkarak hazırlanan ilk buluşmada ne giysem sorusuna cevap olabilecek küçük detaylar..

Sizce de ilk buluşma çiftler için en önemli randevu mudur? Peki ilk buluşmanın iyi geçmesi neye bağlıdır? Bu sorunun cevaplarından biri ilk buluşmada ne konuşulduğudur. Peki böylesi heyecanlı ve önemli bir ilk buluşmada ne konuşulur ne konuşulmaz?

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

İlk buluşmada 1 – Gidilecek yere ve duruma uygun giyinmek

Tarzınız ne olursa olsun, gidilecek yere ve duruma uygun giyinmek ilk kural elbette. Yani kimse sinemaya giderken gece elbisesi giymeyeceği gibi, şık bir restorana baş başa yemeğe giderken de kot pantolon ile gidemezsiniz. Sonuçta sizi buluşmaya davet eden kişi, planın ne olduğuna dair bir ipucu vermiştir.

Söz konusu olan bir akşam yemeği ise klasik siyah elbiseler kurtarıcıdır her zaman. Tek yapmanız gereken uygun bir ayakkabı ve çanta seçmek olacaktır. Söz konusu olan ağaçlar altında güzel, romantik bir piknik, br sabah kahvaltısı veya bir filmi izlemekse, içinde kendinizi daha rahat hissedeceğiniz spor, kot ve tişört gibi günlük kıyafetlerde oluşan kombinler yapmak elbette daha uygun olacaktır. İlk buluşma diye, pikniğe giderken mini etekler giymeyin kısacası! Her ne kadar vücudunuz düzgün de olsa ilk buluşmadan vücudunuzun her kıvrımını göstermek zorunda değilsiniz. Biraz gizem katmak her zaman daha çekicidir. Çok derin göğüs dekolteleri veya bacak dekolteleri kullanmamanızı öneririm. “Az çoktur!” prensibini her zaman hatırlayın ve sade, kaliteli, temiz kıyafetler tercih edin.

2 İlk buluşmada ne giyilir_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here