Ayrılmak İstediğinin İşaretleri

0
630

Her ilişkide inişler çıkışlar vardır. İlişkinin tükenmeye başladığı hissedildiği zaman ayrılma riskiyle karşı karşıya olunup olunmadığını da sorgulamaya başlarız. Peki acaba ilişkinizde durum ne ve gerçekten sizden ayrılmak mı istiyor? İşte, ayrılmak istediğinin işaretleri esraninportresi’nde.

İlişkinin tükenmeye başladığını hissettiğimiz zaman aslında ayrılma riskiyle karşı karşıya olup olmadığımızı da sorgulamaya başlarız. Kuşkusuz her ilişkide inişler çıkışlar vardır. Ancak özellikle de evlilik düşünen çiftler için bu inişler ve çıkışlar aslında karşınızdaki kişinin sizden ayrılmak istediğinin işaretleri olabilir. Bu noktada o kişiyle bir yola çıkıp çıkmayacağınızı gözden geçirme vakti gelmiş ve hatta geçiyor demektir.

Karşımızdakine aşkla bağlı olmamız bazı işaretleri görmemize engel olabilir ki bu da mutsuz ilişki olarak sonuçlanabilir. Öncelikle ilişkideki işaretleri doğru okuyacağız ardından kesitirip atmak yerine eğer onunla bir ömür boyu olmayı istiyorsak bağlanmaya odaklanacağız. İlişkinin ekstra sevgi ve bakıma ihtiyacı olan alanlarında çalışacağız. Peki acaba ilişkinizde durum ne ve gerçekten sizden ayrılmak mı istiyor?

Ayrılmak İstediğinin İşaretleri

1 ayrilmak istediginin isaretleri_mini

1- Senden kaçıyor :

Ayrılıkların zor olduğu konusunda hem fikiriz hele ki bunu ilk isteyen olmak ve dahası bunu söylemek daha da zor! Bazı kişiler bu cesareti gösterip, dürüst olamadıkları için kaçma yolunu seçer.

Yaptığınız planlar aniden iptal oluyorsa, ciddi bir konuşma yapmaya çalıştığınız zaman konuyu değiştirmeye çalışıyorsa ayrılmayı düşünüyor ama bunu nasıl yapacağını bilemiyor olabilir. Bu tip davranışlar fark ediyorsanız, dikkat kesilip, iyi bir analiz yapmakta fayda var!

2- Gelecekten bahsetmiyorsa :

İlişkilerin ilk dönemlerinde aşk ve tutkuyla çiftler gelecek planları yapmaya başlayabilirler, en azından hayallerini konuşarak paylaşırlar. İlişkinin süresi uzadıkça beklentiler başlangıçta konuşulanların artık gerçekleşmeye başlaması yönünde olur. Ancak sevdiğiniz kişi bırakın bu tip konuları konuşmayı siz ağzınızı açar açmaz dahi ortadan kaybolmanın veya konuyu değiştirmenin yollarını arar. Eğer bu tip bir durum varsa, onunla endişelerinizi paylaşma vaktidir!

İlişkilerde bazen karşımızdakine olan sevgimizin azaldığını hissederiz. Bazı işaretler artık onu eskisi kadar sevmediğimizi, ona eskisi kadar aşık olmadığımızı gösterir. İşte–> ona olan sevginin azaldığının işaretleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here