Evlilik Teklifi Duyurusu için Fikirler

0
1563

Kalbin yerinden çıkmak istercesine attığı, bir ömrü birlikte geçirmek için “Evet!” dediğiniz o özel evlilik teklifi sonrası sıra geldi, bu özel anı sevdiklerinize ile paylaşmaya. İşte, evlilik kararınızı sevdiklerinize fotoğraflarla duyurmanın muhteşem yolları esraninportresi.com’da

Aşkın ne zaman geleceği belli olmuyor. Bir gün ansızın kapınızı çalan aşk, sizi bulutların üzerine çıkarsa? Peki, aşık olduğunuz hayatınızın kadınına/erkeğine yapabileceğiniz birbirinden şahane evlenme teklifleri? Heyecan, evlilik teklifi ile de bitmiyor. Eğer teklife cevap evetse, bunu tüm sevdiklerinize paylaşmaya sıra geliyor.

Bir kadının hayatındaki heyecanlı anlardan biri sevdiğiniz, ömrü birlikte geçirmeye aslında içten içe karar verdiğiniz kişinin beklediğiniz teklifi yapmasıdır. Nasıl bir evlilik teklifi süprizi yapılacağı kısmı bu yazı açısından sizi pek ilgilendirmiyor. Biz bugün beklediğiniz evlilik teklifi aldıktan sonra bunu sevdiklerinizle nasıl paylaşabileceğiz ile ilgileniyoruz.

Kimisi sürprizli, farklı ve hatta sıra dışı denilebilecek evlilik teklifi alma hayali kurar, kimisi için de sadece iki kişiyi ilgilendiren çok özel bir andır ve sözcükler yeterlidir. Teklif şurada olmalı, öyle söylenmeli gibi kurallar yoktur ama tek taş gibi bir olmazsa olmazı vardır. İmkanlara göre tek taş pırlanta olur veya gümüş. (Hatta sembol olarak tek taş kullanılsa dahi amaç birlikteliği vurgulamaksa parmaklara takılan ipler bile yeterlidir!) Tek taşı da parmağa taktığımıza göre sıra geldi sosyal medya da sevdiklerinizle bu güzel haberi paylaşmaya.

Evlilik Teklifi Duyurusu için Fikirler

1 evlilik teklifi_mini

Bu konuda yaratıcı çiftler çok güzel resimler hazırlamışlar ki aşağıdaki galeriden daha detaylı da inceleyebilir, ilham alabilirsiniz. Onun öncesinde en klasik fotoğraflardan biriyle başlayalım. Başta da dediğim gibi tek taş, evlilik teklifi için bir sembol. Hal böyle olunca sosyal medyada paylaşacağınız fotoğrafta odak noktanız tek taşınız olabilir. Eğer müstakbel eşinizin imkanı var ve büyükçe sayılacak nitelikte bir tek taş ile evlilik teklifi yaptıysa size, sosyal medyada büyük sükse yapacağınızı söyleyebilirim

2 evlilik teklifi 5_mini

Beğendiğim fotoğraflardan bir diğeri de yukarıdaki. Çünkü evlilik teklifinin, evliliğin anlamı “sonsuza kadar ömrümü senle paylaşmak istiyorum” olduğundan bunu vurgulayacak bir fotoğraf tercih edebilirsiniz. Bu sevginize, kendinize, ona kısacası birlikteliğinize ne kadar güvendiğinizin de bir göstergesi niteliğinde olacaktır.

3 evlilik teklifi 1_mini

Yaratıcı ve eğlenceli fikirlerden ikisi var yukarıda. Özellikle kahve tutkunlarının çokça tercih ettiği fotoğraflardan da diyebilirim bunlara. Aslında “sordum-evet dedi!” demenin bir kaç örneğinden bir tanesi bu. Bu anlatmanın başka yolları da var elbette. En çok gördüğümüz örnek, avucunuzun içine “evet dedim” yazıp resmini çekmek.

Bir ömrü birlikte geçirmeye karar verdiğiniz kişiyle ilgili pek çok özelliğini analiz ediyoruz. Karakteri, aile bağları, yakışıklılığı, güzelliği, davranışları… Peki evleneceğiniz kişinin burcu evlilik kararını belirler mi? Burçlara göre evliliğin avantaj dezavantajları esraninportresi’nde.

Tüm bunlar, evlilik teklifi aldığınızı resimler vasıtasıyla tüm sevdiklerinizle paylaşmak için ilk akla gelenlerden. Başka neler olabileceğini, diğer yaratıcı fikirleri görmek istiyorsanız aşağıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz.

Evlilik teklifi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here