Burçlara Göre Evliliğin Avantaj ve Dezavantajları

Bir ömrü birlikte geçirmeye karar verdiğiniz kişiyle ilgili pek çok özelliğini analiz ediyoruz. Karakteri, aile bağları, yakışıklılığı, güzelliği, davranışları... Peki evleneceğiniz kişinin burcu evlilik kararını belirler mi? Burçlara göre evliliğin avantaj ve dezavantajları esraninportresi'nde.

0
678

Bir ömrü birlikte geçirmeye karar verdiğiniz kişiyle ilgili pek çok özelliğini analiz ediyoruz. Karakteri, aile bağları, yakışıklılığı, güzelliği, davranışları… Peki evleneceğiniz kişinin burcu evlilik kararını belirler mi? Burçlara göre evliliğin avantaj ve dezavantajları esraninportresi’nde.

Bir ömrü birlikte geçirmeye karar verdiğiniz kişiyle ilgili pek çok özelliğini analiz ediyoruz. Karakteri, aile bağları, yakışıklılığı, güzelliği, davranışları… Bu liste uzar gider. Peki evleneceğiniz kişinin burcu evlilik kararını belirler mi? Aslında bırakın evlilik kararını vermeyi bir ilişkiye başlamadan önce burcun özelliklerinden yola çıkarak karar verenler olduğunu biliyorum. Açıkçası ben sadece burçtan yola çıkarak bu kadar keskin kararlar vermenin yanlış olabileceğini düşünmemle birlikte burçların uyumuna da inanan biriyim. Buradan hareketle kişinin burcuna göre evlilikteki avantaj ve dezavantajlarını derledik. Burçlara göre evliliğin avantaj ve dezavantajları esraninportresi’nde.

Kabul etmek gerekir ki bir evliliği yürütmek için sihirli bir ipucu, mucizevi bir çözüm değil, çok küçük detaylara dikkat gereklidir. Bir ömrü birlikte geçirmek çok büyük tecrübedir. İşte, uzun yıllar sürebilecek huzurlu—-> mutlu evliliğin sırları

Burçlara Göre Evliliğin Avantaj ve Dezavantajları

burclara gore evliligin avantaj ve dezavantajlari 1_mini

Koç

Bir Koç ile evleniyorsan şanslısın. Çünkü eğlenceli ve heyecanlı oldukları için sıkıcı bir an geçiremezler. Diğer yandan da kendi yollarını belirleme eğiliminde olabilirler ve bu noktadna hareketle de biraz da bencillik ve patronluk yapabilirler.

Boğa

Boğalar, sadık, çalışkan ve evcil yapılarından dolayı her gece evde olurlar. İnsanın güvenebileceği sağlam biridir. Hayatın küçük lükslerinden de hoşlanıyor olmasına da şaşırmamalısınız. Dezavantajlar? Sadık ve güvenilir olmanızı beklemesinin yanında biraz sıkıcı olabilir.

İkizler

O harika bir sohbet arkadaşıdır. Her ortama kolayca adapte olabilirler. Ayrıca ilginç ve zekidir ancak her zaman o konuştuğu için karşılığında sizi dinlemekte zorlanabilir. Hareketi ve değişikliği severler. Bir kişiye bağlanmak, onlar için çok güçtür.

Yengeç

Aile kavramına çok önem verdiği için değer verirler ve evliliğe yatkındırlar. Utangaç yapıya sahip olduklarında daha dışa dönük ve sosyal kişilerle çatışabilirler. Duyguları çok ön planda olduğu için analitik düşünen kişilerle zorlanabilirler. Ayrıca yüksek beklentileri vardır ve annesi gibi olmanızı ister.

Burçlara Göre Evliliğin Avantaj ve Dezavantajları

eğlenceli evlilik fotoğrafları_mini

Aslan

Aslanla sıkıcı bir an bile geçirmezsiniz! Pırıl pırıl, dinamiktir. Sizi de hareketlendirecek, modunuzu bir anda değiştirebilecektir. Aslan burcu, tüm dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünür ve kontrol etmek ister her şeyi. Eşine iş hayatı başta olmak üzere, her alanda gereken desteği verir.

Başak

Düzen, başakların ikinci adı gibidir. Bir organizasyon yapıyorsanız, maddiyat da sizin için önemliyse o işi başak burcunun ellerine gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Evlilik aşamasına gelene kadar detaycı olduklarından epey zaman geçebilir, mükemmeliyetçidirler.Evliliklerde de üstlerine düşen görevi hakkıyla yerine getirirler.

Terazi

Güven, kararsız yapıya sahip teraziler için çok daha önemlidir. Ancak güveni yakaladıklarında da evlenirler ve uzun sürmesi için gereken her şeyi yaparlar. Güven kazanmaya çalışmak ve kararsız yapıları istediklerini alamadıkları sürece çileden çıkarıcı dahi olabilir.

Akrep

Akrepler sadık ve çok tutkuludur. Özgürlüğüne düşkün olmakla birlikte bir kere yüzüğü takarsanız her şey değişir. Dikkatli, sevgi dolu ve eşlerini desteklerler. Ancak güveni kaybettiklerinde çokça kıskanç olurlar.

Yay

Yay burcu için evlilik, duygusal bir macera ve keşiftir. Gezmeyi, seyahat etmeyi çok sevdiklerinden uygun kişiyi bulamazlarsa eşleriyle sorun yaşayabilirler. Çocuk sahibi olmayı istedikleri kadar, eşe bağımlı olmaktan da hoşlanmazlar.

Oğlak

Savurganlıktan hoşlanmayan oğlaklar, maddi konularda çok dikkatlidir ki evlilikte de ev halkını çekip çevirirler. Evlilik için çok özenli davrandıklarından nikah masasına oturtmak kolay olmayabilir. Özel yaşamı ve iş yaşamı arasında denge kurmaya çalışır. İş konusunda da titiz olduklarından bazen iş hayatı daha ağır basabilir.

Kova

Sadık ve azimli kovaları eğer endişelerinden kurtarabilirseniz, evlenmeye ikna edebilirsiniz. Özgürlüklerine düşkün olduklarından kısıtlanan bir evlilikte var olmaları çok zordur. Güvende hissetmek isterler ancak sosyal hayatlarının da etkilenmesinden hoşlanmazlar.

Balık

Balıkların şefkat dolu, rüya gibi bir evlilikleri olur. Bazı balıklar ise evliliklerinde bir süre sonra ilk günlere özlem duymaya başlarlar. Ufak tefek beklenmedik problemler çıkmaya başlayabilir. Balık kadınları şefkatli bir annedir. Balıklar aileleriyle birlikte olmayı severler, eşlerinin ihtiyaçlarına çok önem verirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here